align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2022/23
  Zapisnik: 7. krog 02.10.22
   TEKMA: Šobec Lesce - Preddvor-Šenčur 2 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Lazarević Mile
   1. pomočnik: Rupnik Stanislav
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Pfeifer Voranc (V)
  2  Višak David
  3  Mašič Drejc (K)
  4  Wick Karsten James
  5  Zupan Urban
  6  Benet Nejc
  7  Vindiš Anže
  8  Wick Braden Dean
  9  Erman Erazem
  10  Manojlovič Koželj Lan
  11  Benedičič Tilen
   Preddvor-Šenčur
Priimek in ime
  1  Varek Vid (V)
  2  Uranič Rafael
  4  Murić Ilhan
  7  Kermelj Val
  9  Zaplotnik Nejc
  10  Jenko Blaž
  11  Perović Marko
  13  Marinković Aleksej (K)
  14  Fister Tai
  20  Korelc Matic
  21  Kern Jan
  Rezervni igralci
  12  Rekar Miha (V)
  13  Havziu Tarik
  14  Hojkar Martin
  15  Vulič Stefan
  Rezervni igralci
  3  Pogačar Mark
  6  Stenovec Gašper
  8  Fajdiga Žiga
  12  Voglar Žan
   TRENER
   Šobec Lesce
   Kajdiž Jaka
   Preddvor-Šenčur
   Čarman Djuran Simon
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 0 9 - Erman Erazem (18')
   2 : 1 7 - Vindiš Anže (55')
   Preddvor-Šenčur
   1 : 1 13 - Marinković Aleksej (23')
   2 : 2 7 - Kermelj Val (67')
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
    3 - Mašič Drejc (39')
   Preddvor-Šenčur
    20 - Korelc Matic (13')
    1 - Varek Vid (84')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Preddvor-Šenčur
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  41'     12 - Rekar Miha
       1 - Pfeifer Voranc
  41'     14 - Hojkar Martin
       3 - Mašič Drejc
  51'     15 - Vulič Stefan
       9 - Erman Erazem
  65'     13 - Havziu Tarik
       6 - Benet Nejc
   Preddvor-Šenčur
  Minuta  Igralec
  54'     3 - Pogačar Mark
       11 - Perović Marko
  65'     8 - Fajdiga Žiga
       9 - Zaplotnik Nejc
  78'     6 - Stenovec Gašper
       7 - Kermelj Val
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
11. krog 04.11.23
Zarica Kranj : Britof 2 : 0
Niko Železniki : Sava Kranj 0 : 1
Naklo : Preddvor 0 : 3
Polet : Bled-Bohinj Hirter 1 : 3
Bitnje : Visoko 0 : 0
Velesovo Cerklje : Kranjska Gora 5 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan