align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2022/23
  Zapisnik: 8. krog 09.10.22
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Škofja Loka-Medvode U14 3 : 1 (2 : 0)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Lahajnar Blaž
   1. pomočnik: Ponjavić Marko
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Redžić Lian (V)
  2  Kranjec Jan
  3  Kejžar Ažbe
  4  Husić Adis
  6  Kujačić Julijo
  7  Jovanov Mark
  8  Vojniković Amil
  9  Rekić Eman
  10  Vukalić Tarik (K)
  11  Lemeš Alan
  13  Noč Anže
   Škofja Loka-Medvode U14
Priimek in ime
  1  Mächtig Mark (V)
  4  Dobnikar Nejc
  5  Volčič Peter
  8  Jezeršek Lovro
  10  Potočnik Ivan Jakob (K)
  11  Omerčić Tijan
  13  Žumer Urban
  14  Pavlišič Jure
  15  Vučenović Aleksej
  17  Polak Anže
  18  Pejić Teo
  Rezervni igralci
  15  Dervić Maid
  16  Gračnar Vid
  17  Skumavec Aleks
  18  Macun Lovro
  Rezervni igralci
  2  Škrjanec Luka
  3  Avguštin Žan
  28  Butinar Matic
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Omanović Nedim
   Škofja Loka-Medvode U14
   Hirkić Sandi
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 0 10 - Vukalić Tarik (23')
   2 : 0 10 - Vukalić Tarik (30')
   3 : 0 7 - Jovanov Mark (74')
   Škofja Loka-Medvode U14
   3 : 1 14 - Pavlišič Jure (75')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
   Škofja Loka-Medvode U14
    4 - Dobnikar Nejc (74')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Škofja Loka-Medvode U14
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  49'     16 - Gračnar Vid
       3 - Kejžar Ažbe
  61'     18 - Macun Lovro
       9 - Rekić Eman
  71'     15 - Dervić Maid
       11 - Lemeš Alan
   Škofja Loka-Medvode U14
  Minuta  Igralec
  58'     28 - Butinar Matic
       13 - Žumer Urban
  58'     2 - Škrjanec Luka
       18 - Pejić Teo
  71'     3 - Avguštin Žan
       11 - Omerčić Tijan
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
15. krog 20.04.24
Niko Železniki : Britof 2 : 2
Sava Kranj : Kranjska Gora 9 : 1
Bled-Bohinj Hirter : Visoko 2 : 1
Naklo : Polet 3 : 2
Preddvor : Velesovo Cerklje 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan