align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2022/23
  Zapisnik: 6. krog 13.10.22
   TEKMA: Bohinj-Bled - SIJ Acroni Jesenice U14 2 : 2 (0 : 0)
   Kraj: Bled - Športni park Bledec, Bled    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Jošt Nik
   1. pomočnik: Simijonov Roberto
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Bohinj-Bled
Priimek in ime
  2  Demšar Gaber
  4  Sušić Tarik (K)
  5  Sodja Urban
  7  Korošec Tim
  8  Grilc Tine
  9  Noč Žiga
  13  Černenšek Aleksej
  14  Gazibara Ian
  16  Preželj Marcel
  20  Bjelanović Aleksander (V)
  28  Sitar Klemen
   SIJ Acroni Jesenice U14
Priimek in ime
  1  Pirija Gal (V)
  3  Demec Bor
  4  Jakupović Benjamin
  5  Uščuplić Edin
  7  Mulalić Alin
  8  Kamšek Maj
  9  Kapić Alen (K)
  10  Balagić Emin
  11  Biščević Lan
  17  Kostić Filip
  19  Hafizović David
  Rezervni igralci
  3  Muminović Adin
  6  Korošec Gašper
  10  Štros Marcel
  15  Žnidar Tevž
  17  Mujkić Amar
  18  Tomšič Mark
  21  Mencinger Miha (V)
  Rezervni igralci
  6  Mehić Adin
  12  Zukić Dajan (V)
  15  Džafić Lan
  20  Milaković Toni
   TRENER
   Bohinj-Bled
   Vončina Grega
   SIJ Acroni Jesenice U14
   Halilović Nevzet
   STRELCI
   Bohinj-Bled
   1 : 0 9 - Noč Žiga (43')
   2 : 0 8 - Grilc Tine (55')
   SIJ Acroni Jesenice U14
   2 : 1 9 - Kapić Alen (56')
   2 : 2 3 - Demec Bor (70')
   OPOMINJANI
   Bohinj-Bled
    2 - Demšar Gaber (58')
   SIJ Acroni Jesenice U14
    19 - Hafizović David (9')
    5 - Uščuplić Edin (56')
    9 - Kapić Alen (58')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Bohinj-Bled
   SIJ Acroni Jesenice U14
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Bohinj-Bled
  Minuta  Igralec
  47'     10 - Štros Marcel
       14 - Gazibara Ian
  61'     6 - Korošec Gašper
       13 - Černenšek Aleksej
  72'     17 - Mujkić Amar
       28 - Sitar Klemen
  80'     3 - Muminović Adin
       16 - Preželj Marcel
  80'     21 - Mencinger Miha
       20 - Bjelanović Aleksander
  80'     18 - Tomšič Mark
       7 - Korošec Tim
  80'     15 - Žnidar Tevž
       2 - Demšar Gaber
   SIJ Acroni Jesenice U14
  Minuta  Igralec
  41'     15 - Džafić Lan
       17 - Kostić Filip
  56'     6 - Mehić Adin
       11 - Biščević Lan
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan