align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2022/23
  Zapisnik: 9. krog 16.10.22
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice U14 - SIJ Acroni Jesenice 1 : 2 (1 : 0)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice, UT    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Bavrlić Dejan
   1. pomočnik: Ponjavić Marko
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice U14
Priimek in ime
  1  Pirija Gal (V)
  3  Demec Bor
  4  Jakupović Benjamin
  5  Uščuplić Edin
  6  Mehić Adin
  7  Kostić Filip
  8  Kamšek Maj
  9  Kapić Alen (K)
  10  Balagić Emin
  11  Biščević Lan
  19  Hafizović David
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Redžić Lian (V)
  2  Kranjec Jan
  4  Husić Adis
  5  Gračnar Vid
  6  Kujačić Julijo
  7  Jovanov Mark
  8  Vojniković Amil
  10  Vukalić Tarik (K)
  11  Lemeš Alan
  13  Noč Anže
  18  Kejžar Ažbe
  Rezervni igralci
  12  Zukić Dajan
  13  Peterlin Košir Beno
  15  Džafić Lan
  20  Milaković Toni
  Rezervni igralci
  9  Skumavec Aleks
  15  Petrović Kristjan
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice U14
   Halilović Nevzet
   SIJ Acroni Jesenice
   Omanović Nedim
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice U14
   1 : 0 5 - Uščuplić Edin (37') 11m
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 1 10 - Vukalić Tarik (55') 11m
   1 : 2 18 - Kejžar Ažbe (60')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice U14
    4 - Jakupović Benjamin (68')
   SIJ Acroni Jesenice
    10 - Vukalić Tarik (61')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice U14
   SIJ Acroni Jesenice
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice U14
  Minuta  Igralec
  50'     15 - Džafić Lan
       7 - Kostić Filip
  56'     13 - Peterlin Košir Beno
       6 - Mehić Adin
  75'     20 - Milaković Toni
       10 - Balagić Emin
  75'     12 - Zukić Dajan
       1 - Pirija Gal
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  63'     9 - Skumavec Aleks
       18 - Kejžar Ažbe
  79'     15 - Petrović Kristjan
       7 - Jovanov Mark
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
21. krog 25.05.24
Bitnje : Kranjska Gora 4 : 0
Velesovo Cerklje : Britof 1 : 2
Zarica Kranj : Preddvor 3 : 1
Naklo : Sava Kranj 1 : 1
Niko Železniki : Bled-Bohinj Hirter 0 : 9
Polet : Visoko 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan