align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2022/23
  Zapisnik: 10. krog 23.10.22
   TEKMA: Preddvor-Šenčur - Škofja Loka-Medvode U14 4 : 4 (2 : 1)
   Kraj: Preddvor - Igrišče Za žago, Preddvor    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Beton Jaka
   1. pomočnik: Beton Uroš
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Preddvor-Šenčur
Priimek in ime
  1  Varek Vid (V)
  2  Uranič Rafael
  3  Pogačar Mark
  7  Kermelj Val
  8  Zorman Žiga
  9  Zaplotnik Nejc
  10  Jenko Blaž
  11  Fister Tai
  13  Marinković Aleksej (K)
  20  Korelc Matic
  21  Kern Jan
   Škofja Loka-Medvode U14
Priimek in ime
  1  Mächtig Mark (V)
  4  Dobnikar Nejc (K)
  5  Volčič Peter
  7  Jesenovec Žan
  8  Jezeršek Lovro
  10  Potočnik Ivan Jakob
  11  Omerčić Tijan
  14  Pavlišič Jure
  15  Vučenović Aleksej
  17  Polak Anže
  18  Pejić Teo
  Rezervni igralci
  6  Stenovec Gašper
  12  Voglar Žan (V)
  14  Fajdiga Žiga
  15  Bojc Šilc Tilen
  Rezervni igralci
  2  Fejfar Anže
  3  Bergant Rok
  6  Bozhinovski Vlatko
  12  Zemljarič Gal (V)
  45  Burić Danilo
   TRENER
   Preddvor-Šenčur
   Čarman Djuran Simon
   Škofja Loka-Medvode U14
   Hirkić Sandi
   STRELCI
   Preddvor-Šenčur
   1 : 0 10 - Jenko Blaž (6')
   2 : 0 7 - Kermelj Val (17')
   3 : 1 9 - Zaplotnik Nejc (48')
   4 : 3 21 - Kern Jan (66')
   Škofja Loka-Medvode U14
   2 : 1 8 - Jezeršek Lovro (30') 11m
   3 : 2 6 - Bozhinovski Vlatko (50')
   3 : 3 5 - Volčič Peter (64')
   4 : 4 5 - Volčič Peter (78')
   OPOMINJANI
   Preddvor-Šenčur
   Škofja Loka-Medvode U14
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Preddvor-Šenčur
   Škofja Loka-Medvode U14
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Preddvor-Šenčur
  Minuta  Igralec
  60'     14 - Fajdiga Žiga
       8 - Zorman Žiga
  73'     15 - Bojc Šilc Tilen
       9 - Zaplotnik Nejc
  73'     6 - Stenovec Gašper
       7 - Kermelj Val
  78'     12 - Voglar Žan
       1 - Varek Vid
   Škofja Loka-Medvode U14
  Minuta  Igralec
  41'     45 - Burić Danilo
       7 - Jesenovec Žan
  41'     6 - Bozhinovski Vlatko
       15 - Vučenović Aleksej
  50'     12 - Zemljarič Gal
       1 - Mächtig Mark
  55'     3 - Bergant Rok
       14 - Pavlišič Jure
  60'     2 - Fejfar Anže
       18 - Pejić Teo
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
15. krog 20.04.24
Niko Železniki : Britof 2 : 2
Sava Kranj : Kranjska Gora 9 : 1
Bled-Bohinj Hirter : Visoko 2 : 1
Naklo : Polet 3 : 2
Preddvor : Velesovo Cerklje 2 : 1
Zarica Kranj : Bitnje 6 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan