align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2022/23
  Zapisnik: 10. krog 23.10.22
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice U14 - Zarica Kranj 5 : 1 (3 : 0)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Lahajnar Blaž
   1. pomočnik: Ponjavić Marko
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice U14
Priimek in ime
  1  Pirija Gal (V)
  3  Demec Bor
  4  Jakupović Benjamin
  5  Uščuplić Edin
  7  Mulalić Alin
  8  Kamšek Maj
  9  Kapić Alen (K)
  10  Balagić Emin
  11  Biščević Lan
  15  Džafić Lan
  19  Hafizović David
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  2  Cvirn Tilen
  3  Grašič Brin
  4  Pleško Tian
  5  Lebar Svit
  6  Kovše Matija
  7  Žeželj Luka (K)
  8  Kramarič Gašper
  9  Soldat Luka
  10  Križaj Aljaž
  11  Kovač Jaš
  13  Babnik Anej (V)
  Rezervni igralci
  6  Mehić Adin
  12  Zukić Dajan (V)
  13  Peterlin Košir Beno
  20  Milaković Toni
  Rezervni igralci
  1  Zorec Nejc (V)
  14  Bradeško Bine
  15  Vomš Filip Rafael
  16  Jenko Val
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice U14
   Halilović Nevzet
   Zarica Kranj
   Mjerimačka Boban
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice U14
   1 : 0 9 - Kapić Alen (23')
   3 : 0 9 - Kapić Alen (35')
   4 : 0 9 - Kapić Alen (59')
   5 : 0 7 - Mulalić Alin (69')
   Zarica Kranj
   2 : 0 13 - Babnik Anej (25') AG
   5 : 1 8 - Kramarič Gašper (74') 11m
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice U14
    8 - Kamšek Maj (58')
    5 - Uščuplić Edin (72')
   Zarica Kranj
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice U14
   Zarica Kranj
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice U14
  Minuta  Igralec
  53'     6 - Mehić Adin
       10 - Balagić Emin
  59'     12 - Zukić Dajan
       1 - Pirija Gal
  59'     20 - Milaković Toni
       15 - Džafić Lan
  59'     13 - Peterlin Košir Beno
       19 - Hafizović David
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  22'     16 - Jenko Val
       2 - Cvirn Tilen
  41'     1 - Zorec Nejc
       13 - Babnik Anej
  41'     14 - Bradeško Bine
       5 - Lebar Svit
  63'     15 - Vomš Filip Rafael
       9 - Soldat Luka
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan