align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2022/23
  Zapisnik: 11. krog 06.11.22
   TEKMA: Šobec Lesce - SIJ Acroni Jesenice U14 3 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Lahajnar Blaž
   1. pomočnik: Brezar Davor
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Rekar Miha (V)
  2  Višak David
  3  Hojkar Martin
  4  Mejovšek Verk Maks
  5  Mašič Drejc (K)
  6  Benet Nejc
  7  Vindiš Anže
  8  Wick Braden Dean
  9  Wick Karsten James
  10  Manojlovič Koželj Lan
  11  Benedičič Tilen
   SIJ Acroni Jesenice U14
Priimek in ime
  1  Pirija Gal
  3  Demec Bor
  4  Jakupović Benjamin
  5  Uščuplić Edin
  7  Mulalić Alin
  8  Kamšek Maj
  10  Balagić Emin
  11  Biščević Lan
  15  Džafić Lan
  19  Hafizović David
  20  Milaković Toni
  Rezervni igralci
  12  Pfeifer Voranc (V)
  13  Vulič Stefan
  14  Kozjek Maj
  15  Mahmutović Malik
  16  Kramar Kristjan
  26  Zupan Jakob
  Rezervni igralci
   TRENER
   Šobec Lesce
   Kajdiž Jaka
   SIJ Acroni Jesenice U14
   Halilović Nevzet
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 0 10 - Manojlovič Koželj Lan (24')
   2 : 0 7 - Vindiš Anže (37')
   3 : 0 2 - Višak David (54')
   SIJ Acroni Jesenice U14
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
    3 - Hojkar Martin (71')
    13 - Vulič Stefan (78')
   SIJ Acroni Jesenice U14
    5 - Uščuplić Edin (23')
    11 - Biščević Lan (78')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   SIJ Acroni Jesenice U14
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  50'     26 - Zupan Jakob
       6 - Benet Nejc
  50'     16 - Kramar Kristjan
       9 - Wick Karsten James
  55'     13 - Vulič Stefan
       11 - Benedičič Tilen
  55'     15 - Mahmutović Malik
       2 - Višak David
  65'     14 - Kozjek Maj
       10 - Manojlovič Koželj Lan
   SIJ Acroni Jesenice U14
  Minuta  Igralec
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
21. krog 25.05.24
Bitnje : Kranjska Gora 4 : 0
Velesovo Cerklje : Britof 1 : 2
Zarica Kranj : Preddvor 3 : 1
Naklo : Sava Kranj 1 : 1
Niko Železniki : Bled-Bohinj Hirter 0 : 9
Polet : Visoko 0 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan