align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2022/23
  Zapisnik: 12. krog 26.03.23
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Preddvor-Šenčur 7 : 1 (4 : 0)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Lahajnar Blaž
   1. pomočnik: Ponjavić Marko
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  2  Jakupović Benjamin
  4  Husić Adis
  5  Balagić Emin
  7  Jovanov Mark
  8  Kamšek Maj
  9  Kapić Alen
  10  Vukalić Tarik (K)
  11  Lemeš Alan
  12  Redžić Lian (V)
  13  Noč Anže
  15  Stefanov Mark
   Preddvor-Šenčur
Priimek in ime
  1  Korelc Matic (V)
  3  Uranič Rafael
  4  Murić Ilhan
  6  Ciperle Tilen
  7  Kermelj Val
  8  Zorman Žiga
  9  Zaplotnik Nejc
  10  Jenko Blaž (K)
  11  Fister Tai
  15  Perović Marko
  21  Kern Jan
  Rezervni igralci
  1  Pirija Gal (V)
  3  Razingar Žiga
  6  Kujačić Julijo
  17  Kostić Filip
  19  Demec Bor
  20  Mulalić Alin
  Rezervni igralci
  13  Marinković Aleksej
  14  Uranič Urh
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Halilović Nevzet
   Preddvor-Šenčur
   Čarman Djuran Simon
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 0 15 - Stefanov Mark (10')
   2 : 0 10 - Vukalić Tarik (17')
   3 : 0 9 - Kapić Alen (20')
   4 : 0 9 - Kapić Alen (33')
   5 : 1 20 - Mulalić Alin (68')
   6 : 1 9 - Kapić Alen (74')
   7 : 1 20 - Mulalić Alin (80')
   Preddvor-Šenčur
   4 : 1 21 - Kern Jan (67')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    10 - Vukalić Tarik (47')
    17 - Kostić Filip (65')
   Preddvor-Šenčur
    3 - Uranič Rafael (46')
    4 - Murić Ilhan (65')
    13 - Marinković Aleksej (68')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Preddvor-Šenčur
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  41'     1 - Pirija Gal
       12 - Redžić Lian
  41'     19 - Demec Bor
       8 - Kamšek Maj
  41'     3 - Razingar Žiga
       2 - Jakupović Benjamin
  41'     20 - Mulalić Alin
       15 - Stefanov Mark
  41'     6 - Kujačić Julijo
       5 - Balagić Emin
  50'     17 - Kostić Filip
       13 - Noč Anže
   Preddvor-Šenčur
  Minuta  Igralec
  41'     13 - Marinković Aleksej
       15 - Perović Marko
  52'     14 - Uranič Urh
       9 - Zaplotnik Nejc
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan