align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2022/23
  Zapisnik: 12. krog 29.03.23
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode U14 - Velesovo-Šenčur U14 1 : 3 (0 : 3)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 10
   Glavni sodnik Bajželj Domen
   1. pomočnik: Hvasti Matic
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode U14
Priimek in ime
  1  Zemljarič Gal
  2  Burić Danilo
  4  Jelić Leo
  5  Volčič Peter
  7  Jesenovec Žan
  8  Jezeršek Lovro
  10  Potočnik Ivan Jakob (K)
  11  Omerčić Tijan
  15  Vučenović Aleksej
  16  Alijagić Alin
  20  Pejić Teo
   Velesovo-Šenčur U14
Priimek in ime
  1  Lepoša Bine
  3  Dolžan Patrik
  6  Kovačič Aljaž
  7  Korenčan Valentin
  8  Frantar Jakob
  9  Košnik Anže
  14  Repič Drejc (K)
  18  Lorbeg Marko
  21  Ergaver Tilen
  22  Demšar Jaš
  23  Lakner Orson
  Rezervni igralci
  3  Lavtižar Ažbe
  13  Bernik Jalen
  14  Žumer Urban
  17  Butinar Matic
  Rezervni igralci
  10  Todorović Leon
  17  Dežan Maks
  25  Sukič Jakob
  29  Bobnar Voranc
  30  Jenko Jošt
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode U14
   Hirkić Sandi
   Velesovo-Šenčur U14
   Vrtačnik Tilen
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode U14
   1 : 3 14 - Žumer Urban (48')
   Velesovo-Šenčur U14
   0 : 1 8 - Frantar Jakob (8')
   0 : 2 8 - Frantar Jakob (22')
   0 : 3 23 - Lakner Orson (26')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode U14
    4 - Jelić Leo (17')
    2 - Burić Danilo (37')
    3 - Lavtižar Ažbe (73')
   Velesovo-Šenčur U14
    6 - Kovačič Aljaž (24')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode U14
   Velesovo-Šenčur U14
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode U14
  Minuta  Igralec
  41'     14 - Žumer Urban
       7 - Jesenovec Žan
  53'     13 - Bernik Jalen
       15 - Vučenović Aleksej
  64'     17 - Butinar Matic
       20 - Pejić Teo
  70'     3 - Lavtižar Ažbe
       5 - Volčič Peter
   Velesovo-Šenčur U14
  Minuta  Igralec
  33'     10 - Todorović Leon
       22 - Demšar Jaš
  41'     17 - Dežan Maks
       6 - Kovačič Aljaž
  41'     30 - Jenko Jošt
       7 - Korenčan Valentin
  62'     25 - Sukič Jakob
       3 - Dolžan Patrik
  70'     29 - Bobnar Voranc
       23 - Lakner Orson
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan