align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2022/23
  Zapisnik: 13. krog 02.04.23
   TEKMA: Bohinj-Bled - Preddvor-Šenčur 1 : 2 (0 : 0)
   Kraj: Bled - Športni park Bledec, Bled    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Rebec Jan
   1. pomočnik: Lazarević Mile
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Bohinj-Bled
Priimek in ime
  4  Sušić Tarik (K)
  7  Grilc Tine
  8  Fajan Luka
  9  Noč Žiga
  10  Štros Marcel
  13  Černenšek Aleksej
  14  Bernjak Sven
  15  Korošec Gašper
  16  Demšar Gaber
  20  Hudovernik Rafael (V)
  28  Sitar Klemen
   Preddvor-Šenčur
Priimek in ime
  1  Varek Vid (V)
  2  Korelc Matic
  3  Uranič Rafael
  7  Kermelj Val
  9  Zaplotnik Nejc
  10  Jenko Blaž (K)
  11  Fajdiga Žiga
  14  Uranič Urh
  15  Perović Marko
  16  Fister Tai
  21  Kern Jan
  Rezervni igralci
  2  Kusterle Kim
  3  Muminović Adin
  5  Sodja Urban
  6  Korošec Tim
  11  Gazibara Ian
  17  Žnidar Tevž
  18  Tomšič Mark
  Rezervni igralci
  4  Murić Ilhan
  6  Ciperle Tilen
  8  Bojc Šilc Tilen
  13  Marinković Aleksej
   TRENER
   Bohinj-Bled
   Vončina Grega
   Preddvor-Šenčur
   Čarman Djuran Simon
   STRELCI
   Bohinj-Bled
   1 : 2 17 - Žnidar Tevž (83')
   Preddvor-Šenčur
   0 : 1 7 - Kermelj Val (46')
   0 : 2 7 - Kermelj Val (64')
   OPOMINJANI
   Bohinj-Bled
   Preddvor-Šenčur
    7 - Kermelj Val (40')
    8 - Bojc Šilc Tilen (84')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Bohinj-Bled
   Preddvor-Šenčur
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Bohinj-Bled
  Minuta  Igralec
  36'     6 - Korošec Tim
       14 - Bernjak Sven
  53'     2 - Kusterle Kim
       10 - Štros Marcel
  53'     5 - Sodja Urban
       13 - Černenšek Aleksej
  57'     3 - Muminović Adin
       28 - Sitar Klemen
  70'     11 - Gazibara Ian
       2 - Kusterle Kim
  75'     17 - Žnidar Tevž
       16 - Demšar Gaber
  80'     18 - Tomšič Mark
       8 - Fajan Luka
   Preddvor-Šenčur
  Minuta  Igralec
  53'     13 - Marinković Aleksej
       15 - Perović Marko
  53'     6 - Ciperle Tilen
       9 - Zaplotnik Nejc
  65'     4 - Murić Ilhan
       11 - Fajdiga Žiga
  73'     8 - Bojc Šilc Tilen
       7 - Kermelj Val
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan