align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2022/23
  Zapisnik: 14. krog 10.04.23
   TEKMA: Preddvor-Šenčur - Velesovo-Šenčur U14 0 : 3 (0 : 2)
   Kraj: Preddvor - Igrišče Za žago, Preddvor    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Močnik Perič Aleš
   1. pomočnik: Beton Jaka
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Preddvor-Šenčur
Priimek in ime
  1  Varek Vid (V)
  2  Korelc Matic
  3  Uranič Rafael
  7  Kermelj Val
  9  Zaplotnik Nejc
  10  Jenko Blaž (K)
  11  Fister Tai
  14  Uranič Urh
  15  Perović Marko
  20  Zorman Žiga
  21  Kern Jan
   Velesovo-Šenčur U14
Priimek in ime
  1  Lepoša Bine (V)
  3  Dolžan Patrik
  7  Korenčan Valentin
  14  Repič Drejc (K)
  18  Lorbeg Marko
  21  Ergaver Tilen
  22  Demšar Jaš
  23  Lakner Orson
  25  Sukič Jakob
  29  Bobnar Voranc
  30  Jenko Jošt
  Rezervni igralci
  4  Murić Ilhan
  8  Bojc Šilc Tilen
  13  Marinković Aleksej
  Rezervni igralci
  4  Keleman Vuk
  10  Todorović Leon
  17  Dežan Maks
  19  Todorović Loris
   TRENER
   Preddvor-Šenčur
   Čarman Djuran Simon
   Velesovo-Šenčur U14
   Vrtačnik Tilen
   STRELCI
   Preddvor-Šenčur
    10 - Jenko Blaž (68') 11m
   Velesovo-Šenčur U14
   0 : 1 7 - Korenčan Valentin (20')
   0 : 2 30 - Jenko Jošt (30')
   0 : 3 3 - Dolžan Patrik (72')
   OPOMINJANI
   Preddvor-Šenčur
    3 - Uranič Rafael (66')
   Velesovo-Šenčur U14
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Preddvor-Šenčur
   Velesovo-Šenčur U14
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Preddvor-Šenčur
  Minuta  Igralec
  52'     13 - Marinković Aleksej
       15 - Perović Marko
  59'     4 - Murić Ilhan
       11 - Fister Tai
  63'     8 - Bojc Šilc Tilen
       9 - Zaplotnik Nejc
   Velesovo-Šenčur U14
  Minuta  Igralec
  48'     10 - Todorović Leon
       25 - Sukič Jakob
  52'     17 - Dežan Maks
       29 - Bobnar Voranc
  65'     4 - Keleman Vuk
       21 - Ergaver Tilen
  73'     19 - Todorović Loris
       3 - Dolžan Patrik
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan