align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2022/23
  Zapisnik: 14. krog 10.04.23
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Bohinj-Bled 7 : 2 (3 : 1)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Lahajnar Blaž
   1. pomočnik: Ponjavić Marko
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  2  Jakupović Benjamin
  4  Husić Adis
  5  Balagić Emin
  7  Jovanov Mark
  8  Kamšek Maj
  9  Kapić Alen
  10  Vukalić Tarik (K)
  11  Lemeš Alan
  12  Pirija Gal (V)
  15  Stefanov Mark
  19  Demec Bor
   Bohinj-Bled
Priimek in ime
  4  Sušić Tarik (K)
  5  Sodja Urban
  6  Grilc Tine
  7  Preželj Marcel
  8  Fajan Luka
  9  Noč Žiga
  13  Černenšek Aleksej
  14  Bernjak Sven
  15  Korošec Gašper
  16  Demšar Gaber
  21  Bjelanović Aleksander (V)
  Rezervni igralci
  1  Redžić Lian (V)
  6  Grilj Martin
  20  Mulalić Alin
  Rezervni igralci
  2  Kusterle Kim
  3  Korošec Tim
  10  Štros Marcel
  11  Gazibara Ian
  17  Mujkić Amar
  18  Resman Martin
  28  Žnidar Tevž
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Halilović Nevzet
   Bohinj-Bled
   Vončina Grega
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 0 9 - Kapić Alen (16')
   2 : 0 15 - Stefanov Mark (21')
   3 : 1 9 - Kapić Alen (40')
   4 : 1 9 - Kapić Alen (45')
   5 : 2 11 - Lemeš Alan (64')
   6 : 2 7 - Jovanov Mark (68')
   7 : 2 7 - Jovanov Mark (77')
   Bohinj-Bled
   2 : 1 4 - Sušić Tarik (24')
   4 : 2 7 - Preželj Marcel (55')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
   Bohinj-Bled
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Bohinj-Bled
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  41'     1 - Redžić Lian
       12 - Pirija Gal
  41'     20 - Mulalić Alin
       19 - Demec Bor
  53'     6 - Grilj Martin
       8 - Kamšek Maj
   Bohinj-Bled
  Minuta  Igralec
  41'     28 - Žnidar Tevž
       13 - Černenšek Aleksej
  47'     3 - Korošec Tim
       14 - Bernjak Sven
  64'     11 - Gazibara Ian
       16 - Demšar Gaber
  64'     17 - Mujkić Amar
       15 - Korošec Gašper
  69'     2 - Kusterle Kim
       9 - Noč Žiga
  69'     10 - Štros Marcel
       8 - Fajan Luka
  69'     18 - Resman Martin
       6 - Grilc Tine
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan