align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2022/23
  Zapisnik: 14. krog 12.04.23
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode U14 - SIJ Acroni Jesenice U14 2 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Klemenčič Vid
   1. pomočnik: Božnar Nejc
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode U14
Priimek in ime
  2  Lavtižar Ažbe
  4  Jelić Leo
  5  Volčič Peter
  7  Omerčić Tijan
  8  Jezeršek Lovro
  10  Potočnik Ivan Jakob (K)
  12  Mächtig Mark (V)
  14  Žumer Urban
  15  Vučenović Aleksej
  16  Pavlišič Jure
  18  Polak Anže
   SIJ Acroni Jesenice U14
Priimek in ime
  1  Torkar Šifrer Jaša (V)
  2  Omerdić Samed
  3  Mehić Adin
  4  Milaković Toni
  5  Kejžar Ažbe
  6  Gračnar Vid
  7  Skumavec Aleks (K)
  8  Peterlin Košir Beno
  10  Adjen Skenderović
  11  Latić Suarim
  14  Petrov Uroš
  Rezervni igralci
  1  Zemljarič Gal (V)
  17  Butinar Matic
  Rezervni igralci
  9  Bečarević Edvin
  13  Mitrić Dorijan
  15  Jakupović Belmin
  16  Uščuplić Edin
  17  Džafić Lan
  18  Dervić Maid
  19  Petrović Kristjan
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode U14
   Hirkić Sandi
   SIJ Acroni Jesenice U14
   Kuzmić Alen
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode U14
   1 : 0 7 - Omerčić Tijan (40')
   2 : 0 14 - Žumer Urban (63')
   SIJ Acroni Jesenice U14
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode U14
   SIJ Acroni Jesenice U14
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode U14
   SIJ Acroni Jesenice U14
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode U14
  Minuta  Igralec
  41'     1 - Zemljarič Gal
       12 - Mächtig Mark
  69'     17 - Butinar Matic
       14 - Žumer Urban
   SIJ Acroni Jesenice U14
  Minuta  Igralec
  21'     9 - Bečarević Edvin
       14 - Petrov Uroš
  27'     16 - Uščuplić Edin
       4 - Milaković Toni
  36'     15 - Jakupović Belmin
       10 - Adjen Skenderović
  50'     19 - Petrović Kristjan
       2 - Omerdić Samed
  60'     17 - Džafić Lan
       8 - Peterlin Košir Beno
  64'     18 - Dervić Maid
       6 - Gračnar Vid
  70'     2 - Omerdić Samed
       19 - Petrović Kristjan
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan