align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2022/23
  Zapisnik: 15. krog 19.04.23
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice U14 - Sava Kranj U14 2 : 3 (1 : 1)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice, UT    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Zašev Venco
   1. pomočnik: Markež Aljoša
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice U14
Priimek in ime
  1  Torkar Šifrer Jaša (V)
  2  Omerdić Samed
  3  Mehić Adin
  4  Kejžar Ažbe
  5  Peterlin Košir Beno
  6  Adjen Skenderović
  7  Skumavec Aleks (K)
  8  Gračnar Vid
  9  Petrov Uroš
  10  Latić Suarim
  13  Milaković Toni
   Sava Kranj U14
Priimek in ime
  1  Jurjevčič Tjuš (V)
  3  Bašar Job
  4  Jereb Filip
  5  Jovanov Leon
  8  Mazrekaj Leuart
  10  Stevanović Danilo (K)
  11  Rupar Tai
  18  Rehberger Erazem
  20  Mazrekaj Isuf
  25  Velov Tim
  48  Brce Aljaž
  Rezervni igralci
  14  Dervić Maid
  15  Mitrić Dorijan
  16  Džafić Lan
  17  Bečarević Edvin
  18  Jakupović Belmin
  Rezervni igralci
  15  Plevnik Aljaž
  17  Stare Tine
  29  Šubic Jaka
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice U14
   Kuzmić Alen
   Sava Kranj U14
   Vesel Matija
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice U14
   1 : 0 9 - Petrov Uroš (31')
   2 : 2 8 - Gračnar Vid (60')
   Sava Kranj U14
   1 : 1 20 - Mazrekaj Isuf (38')
   1 : 2 20 - Mazrekaj Isuf (55')
   2 : 3 10 - Stevanović Danilo (64')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice U14
    13 - Milaković Toni (33')
   Sava Kranj U14
    25 - Velov Tim (43')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
    Vesel Matija (48')
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice U14
   Sava Kranj U14
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice U14
  Minuta  Igralec
  27'     17 - Bečarević Edvin
       6 - Adjen Skenderović
  41'     14 - Dervić Maid
       9 - Petrov Uroš
  41'     18 - Jakupović Belmin
       10 - Latić Suarim
  60'     16 - Džafić Lan
       2 - Omerdić Samed
  66'     15 - Mitrić Dorijan
       8 - Gračnar Vid
   Sava Kranj U14
  Minuta  Igralec
  56'     17 - Stare Tine
       3 - Bašar Job
  68'     29 - Šubic Jaka
       5 - Jovanov Leon
  73'     15 - Plevnik Aljaž
       25 - Velov Tim
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan