align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2022/23
  Zapisnik: 16. krog 23.04.23
   TEKMA: Sava Kranj U14 - Zarica Kranj 2 : 6 (0 : 4)
   Kraj: Kranj - Športni center Stražišče    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Klemenčič Vid
   1. pomočnik: Andonov Julijana
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Sava Kranj U14
Priimek in ime
  1  Korać Alija (V)
  3  Rehberger Erazem
  4  Jereb Filip
  5  Bašar Job
  7  Rupar Tai
  8  Mazrekaj Leuart
  9  Mazrekaj Isuf
  10  Stevanović Danilo (K)
  11  Tisak Jan
  16  Velov Tim
  23  Brce Aljaž
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  2  Jenko Val
  4  Pleško Tian
  5  Lebar Svit
  6  Kovše Matija
  7  Kovač Jaš
  8  Kramarič Gašper
  9  Soldat Luka
  10  Travar Kristijan
  11  Sorgo Tian (K)
  13  Babnik Anej (V)
  14  Kerec Ian
  Rezervni igralci
  20  Jahir Dakaj
  Rezervni igralci
  1  Sedej Kristian (V)
  3  Grašič Brin
  16  Gashi Ledri
  17  Bradeško Bine
  18  Vomš Filip Rafael
   TRENER
   Sava Kranj U14
   Vesel Matija
   Zarica Kranj
   Mjerimačka Boban
   STRELCI
   Sava Kranj U14
   1 : 5 9 - Mazrekaj Isuf (56')
   2 : 5 10 - Stevanović Danilo (66')
   Zarica Kranj
   0 : 1 9 - Soldat Luka (9')
   0 : 2 9 - Soldat Luka (19')
   0 : 3 9 - Soldat Luka (23')
   0 : 4 9 - Soldat Luka (34')
   0 : 5 5 - Lebar Svit (51')
   2 : 6 17 - Bradeško Bine (71')
   OPOMINJANI
   Sava Kranj U14
    7 - Rupar Tai (33')
   Zarica Kranj
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj U14
   Zarica Kranj
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Sava Kranj U14
  Minuta  Igralec
  51'     20 - Jahir Dakaj
       11 - Tisak Jan
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  41'     1 - Sedej Kristian
       13 - Babnik Anej
  48'     3 - Grašič Brin
       2 - Jenko Val
  52'     17 - Bradeško Bine
       14 - Kerec Ian
  52'     16 - Gashi Ledri
       8 - Kramarič Gašper
  53'     18 - Vomš Filip Rafael
       10 - Travar Kristijan
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan