align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2022/23
  Zapisnik: 16. krog 23.04.23
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode U14 - Šobec Lesce 1 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Rebec Jan
   1. pomočnik: Strnad Nik
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode U14
Priimek in ime
  4  Jelić Leo
  5  Burić Danilo
  7  Alijagić Alin
  8  Jezeršek Lovro
  9  Volčič Peter
  10  Potočnik Ivan Jakob (K)
  11  Omerčić Tijan
  12  Mächtig Mark (V)
  13  Bernik Jalen
  16  Pavlišič Jure
  18  Polak Anže
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Pfeifer Voranc (V)
  2  Benedičič Tilen
  3  Borštnik Vid
  4  Mašič Drejc (K)
  5  Todorović Uroš
  6  Mejovšek Verk Maks
  7  Mujkanović Arnel
  8  Manojlovič Koželj Lan
  9  Erman Erazem
  10  Wick Braden Dean
  11  Višak David
  Rezervni igralci
  1  Zemljarič Gal
  14  Bergant Rok
  20  Pejić Teo
  Rezervni igralci
  12  Rekar Miha (V)
  14  Zupan Urban
  16  Vojniković Amil
  17  Wick Karsten James
  18  Benet Nejc
  19  Vulič Stefan
  20  Hafizović David
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode U14
   Hirkić Sandi
   Šobec Lesce
   Kajdiž Jaka
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode U14
   1 : 0 16 - Pavlišič Jure (54')
   Šobec Lesce
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode U14
    5 - Burić Danilo (5')
    10 - Potočnik Ivan Jakob (78')
   Šobec Lesce
    5 - Todorović Uroš (82')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode U14
   Šobec Lesce
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode U14
  Minuta  Igralec
  62'     20 - Pejić Teo
       7 - Alijagić Alin
  81'     14 - Bergant Rok
       11 - Omerčić Tijan
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  41'     12 - Rekar Miha
       1 - Pfeifer Voranc
  50'     20 - Hafizović David
       3 - Borštnik Vid
  52'     18 - Benet Nejc
       7 - Mujkanović Arnel
  62'     14 - Zupan Urban
       6 - Mejovšek Verk Maks
  62'     17 - Wick Karsten James
       11 - Višak David
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan