align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2022/23
  Zapisnik: 17. krog 07.05.23
   TEKMA: Eksist Žiri - SIJ Acroni Jesenice 2 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Žiri - Stadion Polje Žiri    Gledalcev: 200
   Glavni sodnik Kuštrin Matej
   1. pomočnik: Bohinc Urban
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Eksist Žiri
Priimek in ime
  1  Dolenc Nejc (V)
  2  Jereb Nejc
  3  Jurca Matic
  4  Iglič Luka (K)
  5  Jereb Mark
  7  Erznožnik Jaka
  8  Bogataj Jaka
  10  Poljanšek Jan
  15  Mlinar Tomi
  17  Mlinar Leon
  20  Bogataj Julij
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Redžić Lian (V)
  2  Jakupović Benjamin
  4  Husić Adis
  7  Jovanov Mark
  8  Kranjec Jan
  9  Kapić Alen
  10  Vukalić Tarik (K)
  11  Lemeš Alan
  13  Noč Anže
  15  Stefanov Mark
  18  Biščević Lan
  Rezervni igralci
  11  Lukančič Kristjan
  12  Košir Luka (V)
  13  Kavčič Peternelj Pegam
  14  Zavrl Urban
  16  Poljanšek Nejc
  18  Filipič Tadej
  19  Mlinar Rozinger Filip
  Rezervni igralci
  5  Balagić Emin
  6  Grilj Martin
  12  Pirija Gal (V)
  19  Demec Bor
  20  Mulalić Alin
   TRENER
   Eksist Žiri
   Mlakar Urban
   SIJ Acroni Jesenice
   Halilović Nevzet
   STRELCI
   Eksist Žiri
   1 : 2 10 - Poljanšek Jan (69')
   2 : 2 3 - Jurca Matic (84')
   SIJ Acroni Jesenice
   0 : 1 15 - Stefanov Mark (8')
   0 : 2 20 - Mulalić Alin (50')
   OPOMINJANI
   Eksist Žiri
    2 - Jereb Nejc (20')
    18 - Filipič Tadej (80')
   SIJ Acroni Jesenice
    18 - Biščević Lan (35')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Eksist Žiri
   SIJ Acroni Jesenice
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Eksist Žiri
  Minuta  Igralec
  41'     18 - Filipič Tadej
       2 - Jereb Nejc
  80'     14 - Zavrl Urban
       18 - Filipič Tadej
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  31'     20 - Mulalić Alin
       15 - Stefanov Mark
  56'     5 - Balagić Emin
       13 - Noč Anže
  66'     6 - Grilj Martin
       20 - Mulalić Alin
  74'     19 - Demec Bor
       5 - Balagić Emin
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan