align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2022/23
  Zapisnik: 17. krog 07.05.23
   TEKMA: Triglav Kranj - Škofja Loka-Medvode U14 5 : 1 (2 : 1)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Salihović Leon
   1. pomočnik: Hvasti Matic
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Kranj
Priimek in ime
  1  Gaser Rakovec Ažbe (V)
  3  Vujinović Aleks
  4  Abruč Enej
  6  Strojan Šporar Ažbe
  10  Šmitran David
  15  Gasser Stankovič Maj
  16  Memić Marat
  20  Tahirović Tai
  21  Marjanac Aleksandar
  23  Beljkaš Timon
  72  Radončić Taj (K)
   Škofja Loka-Medvode U14
Priimek in ime
  4  Jelić Leo
  8  Jezeršek Lovro
  9  Volčič Peter
  10  Burić Danilo
  11  Omerčić Tijan
  12  Mächtig Mark (V)
  13  Bernik Jalen
  14  Žumer Urban
  15  Vučenović Aleksej
  16  Pavlišič Jure
  18  Polak Anže (K)
  Rezervni igralci
  27  Pravhar Taj
  33  Marković Petar
  35  Bilić Luka
  82  Kalabić Aleksa (V)
  Rezervni igralci
  6  Sijamhodžić Admir
  7  Zemljarič Gal
  17  Megušar Oton
  20  Pejić Teo
   TRENER
   Triglav Kranj
   Bojić Momir
   Škofja Loka-Medvode U14
   Hirkić Sandi
   STRELCI
   Triglav Kranj
   1 : 1 23 - Beljkaš Timon (33')
   2 : 1 23 - Beljkaš Timon (36')
   3 : 1 23 - Beljkaš Timon (64') 11m
   4 : 1 10 - Šmitran David (68')
   5 : 1 4 - Abruč Enej (73')
   Škofja Loka-Medvode U14
   0 : 1 10 - Burić Danilo (18')
   OPOMINJANI
   Triglav Kranj
   Škofja Loka-Medvode U14
    4 - Jelić Leo (73')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Triglav Kranj
   Škofja Loka-Medvode U14
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Triglav Kranj
  Minuta  Igralec
  63'     35 - Bilić Luka
       72 - Radončić Taj
  63'     27 - Pravhar Taj
       20 - Tahirović Tai
  67'     33 - Marković Petar
       3 - Vujinović Aleks
   Škofja Loka-Medvode U14
  Minuta  Igralec
  41'     20 - Pejić Teo
       14 - Žumer Urban
  60'     17 - Megušar Oton
       9 - Volčič Peter
  67'     7 - Zemljarič Gal
       13 - Bernik Jalen
  67'     6 - Sijamhodžić Admir
       15 - Vučenović Aleksej
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan