align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2022/23
  Zapisnik: 18. krog 14.05.23
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode U14 - Eksist Žiri 0 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Klemenčič Vid
   1. pomočnik: Božnar Nejc
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode U14
Priimek in ime
  4  Jelić Leo
  5  Burić Danilo
  7  Alijagić Alin
  8  Jezeršek Lovro
  9  Šćekić Milan
  10  Potočnik Ivan Jakob
  11  Omerčić Tijan
  12  Mächtig Mark (V)
  13  Bernik Jalen
  16  Pavlišič Jure
  18  Polak Anže (K)
   Eksist Žiri
Priimek in ime
  1  Dolenc Nejc (V)
  2  Jereb Nejc
  3  Jurca Matic
  4  Iglič Luka (K)
  5  Jereb Mark
  6  Koprivc Maj
  7  Erznožnik Jaka
  8  Bogataj Jaka
  10  Poljanšek Jan
  15  Mlinar Tomi
  16  Bogataj Julij
  Rezervni igralci
  2  Pejić Teo
  3  Sijamhodžić Admir
  6  Volčič Peter
  14  Megušar Oton
  15  Vučenović Aleksej
  17  Butinar Matic
  Rezervni igralci
  11  Lukančič Kristjan
  12  Košir Luka (V)
  13  Kavčič Peternelj Pegam
  14  Zavrl Urban
  17  Mlinar Leon
  18  Filipič Tadej
  19  Mlinar Rozinger Filip
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode U14
   Svjetlica Milan
   Eksist Žiri
   Mlakar Urban
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode U14
   Eksist Žiri
   0 : 1 16 - Bogataj Julij (32')
   0 : 2 5 - Jereb Mark (68')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode U14
   Eksist Žiri
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode U14
   Eksist Žiri
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode U14
  Minuta  Igralec
  20'     6 - Volčič Peter
       9 - Šćekić Milan
  41'     15 - Vučenović Aleksej
       13 - Bernik Jalen
  55'     2 - Pejić Teo
       16 - Pavlišič Jure
  56'     14 - Megušar Oton
       8 - Jezeršek Lovro
  70'     3 - Sijamhodžić Admir
       11 - Omerčić Tijan
  70'     17 - Butinar Matic
       18 - Polak Anže
   Eksist Žiri
  Minuta  Igralec
  67'     14 - Zavrl Urban
       15 - Mlinar Tomi
  70'     18 - Filipič Tadej
       16 - Bogataj Julij
  70'     11 - Lukančič Kristjan
       7 - Erznožnik Jaka
  75'     17 - Mlinar Leon
       8 - Bogataj Jaka
  80'     19 - Mlinar Rozinger Filip
       10 - Poljanšek Jan
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan