align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2022/23
  Zapisnik: 18. krog 14.05.23
   TEKMA: Velesovo-Šenčur U14 - SIJ Acroni Jesenice U14 7 : 0 (3 : 0)
   Kraj: Velesovo - Nogometni center Velesovo    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Bajželj Domen
   1. pomočnik: Hvasti Matic
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Velesovo-Šenčur U14
Priimek in ime
  1  Lepoša Bine (V)
  3  Dolžan Patrik
  7  Korenčan Valentin
  9  Košnik Anže
  14  Repič Drejc (K)
  17  Dežan Maks
  18  Lorbeg Marko
  21  Ergaver Tilen
  22  Demšar Jaš
  23  Lakner Orson
  30  Jenko Jošt
   SIJ Acroni Jesenice U14
Priimek in ime
  1  Torkar Šifrer Jaša (V)
  2  Omerdić Samed
  4  Mehić Adin
  5  Kejžar Ažbe
  7  Skumavec Aleks (K)
  8  Kejžar Anže
  9  Gračnar Vid
  10  Peterlin Košir Beno
  13  Milaković Toni
  14  Latić Suarim
  15  Džafić Lan
  Rezervni igralci
  10  Todorović Leon
  29  Bobnar Voranc
  Rezervni igralci
  3  Mitrić Dorijan
  6  Dervić Maid
  11  Adjen Skenderović
   TRENER
   Velesovo-Šenčur U14
   Vrtačnik Tilen
   SIJ Acroni Jesenice U14
   Kuzmić Alen
   STRELCI
   Velesovo-Šenčur U14
   1 : 0 22 - Demšar Jaš (16')
   2 : 0 23 - Lakner Orson (34')
   3 : 0 22 - Demšar Jaš (36')
   4 : 0 3 - Dolžan Patrik (48')
   5 : 0 17 - Dežan Maks (57')
   6 : 0 9 - Košnik Anže (63')
   7 : 0 10 - Todorović Leon (69')
   SIJ Acroni Jesenice U14
   OPOMINJANI
   Velesovo-Šenčur U14
   SIJ Acroni Jesenice U14
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Velesovo-Šenčur U14
   SIJ Acroni Jesenice U14
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Velesovo-Šenčur U14
  Minuta  Igralec
  47'     29 - Bobnar Voranc
       21 - Ergaver Tilen
  48'     10 - Todorović Leon
       22 - Demšar Jaš
   SIJ Acroni Jesenice U14
  Minuta  Igralec
  29'     6 - Dervić Maid
       15 - Džafić Lan
  52'     11 - Adjen Skenderović
       8 - Kejžar Anže
  60'     3 - Mitrić Dorijan
       6 - Dervić Maid
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan