align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2022/23
  Zapisnik: 19. krog 21.05.23
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode U14 - SIJ Acroni Jesenice 0 : 5 (0 : 2)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 43
   Glavni sodnik Lazarević Mile
   1. pomočnik: Grujić Kristina
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode U14
Priimek in ime
  4  Jelić Leo
  6  Volčič Peter
  8  Jezeršek Lovro
  9  Burić Danilo
  10  Potočnik Ivan Jakob
  11  Omerčić Tijan
  12  Mächtig Mark (V)
  13  Bernik Jalen
  14  Megušar Oton
  16  Pavlišič Jure
  18  Polak Anže (K)
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Redžić Lian (V)
  2  Jakupović Benjamin
  3  Razingar Žiga
  4  Husić Adis
  7  Jovanov Mark
  8  Kamšek Maj
  9  Kapić Alen
  10  Vukalić Tarik (K)
  11  Lemeš Alan
  15  Stefanov Mark
  19  Demec Bor
  Rezervni igralci
  1  Zemljarič Gal
  2  Žumer Urban
  3  Sijamhodžić Admir
  15  Vučenović Aleksej
  17  Butinar Matic
  19  Škrjanec Luka
  Rezervni igralci
  20  Mulalić Alin
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode U14
   Hirkić Sandi
   SIJ Acroni Jesenice
   Halilović Nevzet
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode U14
   SIJ Acroni Jesenice
   0 : 1 4 - Husić Adis (19')
   0 : 2 7 - Jovanov Mark (36')
   0 : 3 9 - Kapić Alen (55')
   0 : 4 20 - Mulalić Alin (73')
   0 : 5 15 - Stefanov Mark (74')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode U14
   SIJ Acroni Jesenice
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode U14
   SIJ Acroni Jesenice
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode U14
  Minuta  Igralec
  41'     15 - Vučenović Aleksej
       13 - Bernik Jalen
  61'     1 - Zemljarič Gal
       12 - Mächtig Mark
  61'     2 - Žumer Urban
       11 - Omerčić Tijan
  61'     17 - Butinar Matic
       14 - Megušar Oton
  74'     3 - Sijamhodžić Admir
       6 - Volčič Peter
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  41'     20 - Mulalić Alin
       19 - Demec Bor
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan