align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2022/23
  Zapisnik: 20. krog 28.05.23
   TEKMA: Preddvor-Šenčur - Eksist Žiri 0 : 4 (0 : 2)
   Kraj: Preddvor - Igrišče Za žago, Preddvor    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Sitar Jakob
   1. pomočnik: Beton Jaka
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Preddvor-Šenčur
Priimek in ime
  1  Varek Vid (V)
  3  Uranič Rafael
  4  Jenko Blaž (K)
  6  Ciperle Tilen
  7  Kermelj Val
  9  Zaplotnik Nejc
  10  Zorman Žiga
  11  Fister Tai
  14  Fajdiga Žiga
  15  Perović Marko
  20  Korelc Matic
   Eksist Žiri
Priimek in ime
  1  Dolenc Nejc (V)
  2  Jereb Nejc
  3  Jurca Matic
  4  Iglič Luka (K)
  5  Jereb Mark
  7  Erznožnik Jaka
  8  Bogataj Jaka
  9  Koprivc Maj
  10  Poljanšek Jan
  15  Mlinar Tomi
  20  Bogataj Julij
  Rezervni igralci
  8  Bojc Šilc Tilen
  12  Voglar Žan (V)
  21  Kern Jan
  Rezervni igralci
  11  Lukančič Kristjan
  12  Košir Luka (V)
  14  Zavrl Urban
  16  Poljanšek Nejc
  17  Mlinar Leon
  18  Filipič Tadej
  19  Mlinar Rozinger Filip
   TRENER
   Preddvor-Šenčur
   Čarman Djuran Simon
   Eksist Žiri
   Mlakar Urban
   STRELCI
   Preddvor-Šenčur
   Eksist Žiri
   0 : 1 7 - Erznožnik Jaka (2')
   0 : 2 7 - Erznožnik Jaka (11')
   0 : 3 5 - Jereb Mark (45')
   0 : 4 7 - Erznožnik Jaka (70')
   OPOMINJANI
   Preddvor-Šenčur
    8 - Bojc Šilc Tilen (78')
   Eksist Žiri
    5 - Jereb Mark (69')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Preddvor-Šenčur
   Eksist Žiri
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Preddvor-Šenčur
  Minuta  Igralec
  48'     21 - Kern Jan
       14 - Fajdiga Žiga
  69'     8 - Bojc Šilc Tilen
       9 - Zaplotnik Nejc
  70'     12 - Voglar Žan
       1 - Varek Vid
   Eksist Žiri
  Minuta  Igralec
  58'     18 - Filipič Tadej
       2 - Jereb Nejc
  58'     14 - Zavrl Urban
       9 - Koprivc Maj
  65'     17 - Mlinar Leon
       15 - Mlinar Tomi
  71'     16 - Poljanšek Nejc
       5 - Jereb Mark
  71'     11 - Lukančič Kristjan
       20 - Bogataj Julij
  74'     19 - Mlinar Rozinger Filip
       8 - Bogataj Jaka
  74'     12 - Košir Luka
       1 - Dolenc Nejc
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan