align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2022/23
  Zapisnik: 20. krog 28.05.23
   TEKMA: Sava Kranj U14 - Škofja Loka-Medvode U14 3 : 3 (2 : 1)
   Kraj: Kranj - Športni center Stražišče    Gledalcev: 10
   Glavni sodnik Bajželj Domen
   1. pomočnik: Hvasti Matic
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Sava Kranj U14
Priimek in ime
  4  Jereb Filip
  5  Bašar Job
  7  Mazrekaj Isuf
  8  Rehberger Erazem
  10  Stevanović Danilo
  12  Jurjevčič Tjuš (V)
  17  Tisak Jan
  19  Mazrekaj Leuart (K)
  20  Rupar Tai
  22  Šubic Jaka
  24  Velov Tim
   Škofja Loka-Medvode U14
Priimek in ime
  2  Žumer Urban
  7  Volčič Peter
  8  Jezeršek Lovro
  9  Burić Danilo
  10  Potočnik Ivan Jakob
  11  Omerčić Tijan
  12  Mächtig Mark (V)
  13  Bernik Jalen
  14  Megušar Oton
  16  Pavlišič Jure
  18  Polak Anže (K)
  Rezervni igralci
  3  Kabashi Leonit
  6  Stare Tine
  Rezervni igralci
  1  Zemljarič Gal
  3  Sijamhodžić Admir
  6  Škrjanec Luka
  17  Butinar Matic
   TRENER
   Sava Kranj U14
   Vesel Matija
   Škofja Loka-Medvode U14
   Hirkić Sandi
   STRELCI
   Sava Kranj U14
   1 : 0 7 - Mazrekaj Isuf (15') 11m
   2 : 1 7 - Mazrekaj Isuf (25')
   3 : 2 17 - Tisak Jan (57')
   Škofja Loka-Medvode U14
   1 : 1 2 - Žumer Urban (21')
   2 : 2 8 - Jezeršek Lovro (47') 11m
   3 : 3 9 - Burić Danilo (76')
   OPOMINJANI
   Sava Kranj U14
    10 - Stevanović Danilo (19')
    4 - Jereb Filip (46')
    7 - Mazrekaj Isuf (48')
   Škofja Loka-Medvode U14
    18 - Polak Anže (15')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj U14
   Škofja Loka-Medvode U14
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Sava Kranj U14
  Minuta  Igralec
  41'     6 - Stare Tine
       22 - Šubic Jaka
  58'     3 - Kabashi Leonit
       17 - Tisak Jan
   Škofja Loka-Medvode U14
  Minuta  Igralec
  41'     6 - Škrjanec Luka
       2 - Žumer Urban
  41'     17 - Butinar Matic
       13 - Bernik Jalen
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan