align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2022/23
  Zapisnik: 21. krog 31.05.23
   TEKMA: Zarica Kranj - SIJ Acroni Jesenice U14 5 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Kranj - Športni park Zarica, Kranj    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Rebec Jan
   1. pomočnik: Beton Jaka
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  2  Jenko Val
  4  Pleško Tian
  5  Žeželj Luka (K)
  7  Hadžiabdić Adi
  8  Kramarič Gašper
  9  Soldat Luka
  10  Travar Kristijan
  11  Kerec Ian
  13  Babnik Anej (V)
  14  Sorgo Tian
  16  Kovač Jaš
   SIJ Acroni Jesenice U14
Priimek in ime
  2  Omerdić Samed
  3  Mehić Adin
  4  Milaković Toni
  6  Kejžar Ažbe
  7  Skumavec Aleks (K)
  9  Gračnar Vid
  10  Peterlin Košir Beno
  12  Džafić Lan (V)
  14  Latić Suarim
  16  Bečarević Edvin
  17  Petrov Uroš
  Rezervni igralci
  1  Sedej Kristian (V)
  3  Grašič Brin
  17  Bradeško Bine
  18  Gashi Ledri
  Rezervni igralci
  11  Dervić Maid
  13  Mitrić Dorijan
   TRENER
   Zarica Kranj
   Mjerimačka Boban
   SIJ Acroni Jesenice U14
   Kuzmić Alen
   STRELCI
   Zarica Kranj
   1 : 0 9 - Soldat Luka (52')
   2 : 0 9 - Soldat Luka (60')
   3 : 0 14 - Sorgo Tian (64')
   4 : 0 9 - Soldat Luka (68')
   4 : 1 17 - Bradeško Bine (70') AG
   5 : 1 9 - Soldat Luka (77')
   SIJ Acroni Jesenice U14
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
   SIJ Acroni Jesenice U14
    16 - Bečarević Edvin (59')
    4 - Milaković Toni (66')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   SIJ Acroni Jesenice U14
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  52'     17 - Bradeško Bine
       10 - Travar Kristijan
  52'     3 - Grašič Brin
       7 - Hadžiabdić Adi
  64'     18 - Gashi Ledri
       5 - Žeželj Luka
   SIJ Acroni Jesenice U14
  Minuta  Igralec
  47'     11 - Dervić Maid
       14 - Latić Suarim
  61'     13 - Mitrić Dorijan
       16 - Bečarević Edvin
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan