align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2022/23
  Zapisnik: 22. krog 06.06.23
   TEKMA: Bohinj-Bled - Škofja Loka-Medvode U14 3 : 2 (2 : 1)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče z UT Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Klemenčič Vid
   1. pomočnik: Božnar Nejc
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Bohinj-Bled
Priimek in ime
  4  Sušić Tarik (K)
  5  Sodja Urban
  6  Grilc Tine
  7  Preželj Marcel
  8  Fajan Luka
  9  Noč Žiga
  15  Korošec Tim
  16  Demšar Gaber
  17  Mujkić Amar
  21  Bjelanović Aleksander (V)
  28  Sitar Klemen
   Škofja Loka-Medvode U14
Priimek in ime
  1  Zemljarič Gal (V)
  5  Burić Danilo
  8  Jezeršek Lovro
  9  Šćekić Milan
  10  Križaj Jure
  11  Omerčić Tijan
  15  Potočnik Ivan Jakob
  16  Pavlišič Jure
  18  Polak Anže (K)
  19  Alijagić Alin
  20  Volčič Peter
  Rezervni igralci
  2  Kovačič Gal
  3  Žnidar Tevž
  10  Gazibara Ian
  11  Muminović Adin
  13  Černenšek Aleksej
  14  Bernjak Sven
  18  Svjetlanović David
  Rezervni igralci
  3  Stanonik Izak
  13  Sijamhodžić Admir
  14  Megušar Oton
  17  Butinar Matic
   TRENER
   Bohinj-Bled
   Vončina Grega
   Škofja Loka-Medvode U14
   Hirkić Sandi
   STRELCI
   Bohinj-Bled
   1 : 0 9 - Noč Žiga (2')
   2 : 1 15 - Korošec Tim (22')
   3 : 1 9 - Noč Žiga (54')
   Škofja Loka-Medvode U14
   1 : 1 9 - Šćekić Milan (3')
   3 : 2 10 - Križaj Jure (57')
   OPOMINJANI
   Bohinj-Bled
    28 - Sitar Klemen (68')
   Škofja Loka-Medvode U14
    5 - Burić Danilo (77')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Bohinj-Bled
   Škofja Loka-Medvode U14
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Bohinj-Bled
  Minuta  Igralec
  54'     11 - Muminović Adin
       17 - Mujkić Amar
  59'     10 - Gazibara Ian
       7 - Preželj Marcel
  68'     14 - Bernjak Sven
       15 - Korošec Tim
  74'     13 - Černenšek Aleksej
       28 - Sitar Klemen
  79'     18 - Svjetlanović David
       8 - Fajan Luka
  79'     3 - Žnidar Tevž
       6 - Grilc Tine
  79'     2 - Kovačič Gal
       21 - Bjelanović Aleksander
   Škofja Loka-Medvode U14
  Minuta  Igralec
  67'     13 - Sijamhodžić Admir
       20 - Volčič Peter
  76'     14 - Megušar Oton
       11 - Omerčić Tijan
  76'     17 - Butinar Matic
       16 - Pavlišič Jure
  81'     3 - Stanonik Izak
       10 - Križaj Jure
REZULTATI
GNL - člani 2023/24
14. krog 13.04.24
Niko Železniki : Naklo 4 : 0
Bitnje : Preddvor 4 : 2
Kranjska Gora : Bled-Bohinj Hirter 1 : 7
Velesovo Cerklje : Sava Kranj 1 : 3
Polet : Zarica Kranj 0 : 5
Britof : Visoko 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan