align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3. SNL - center 2014/15
  Zapisnik: 12. krog 08.11.14
   TEKMA: Rudar Trbovlje - Zagorje 1:0 (0:0)
   Kraj: Trbovlje - NK Rudar (umetna trava)    Gledalcev: 1500
   Glavni sodnik Balažič Dejan
   1. pomočnik: Selko Anže
   2. pomočnik: Kolenc Leon
   Delegat: Roglič Leopold
   POSTAVI
   Rudar Trbovlje
Priimek in ime
  1  Martinčič Matej (V)
  2  Laznik Žiga
  4  Mrvoljak Amel
  6  Drnovšek Rok
  7  Berger Jan
  8  Sotenšek Marko
  9  Laznik Jure
  10  Memišević Damir (K)
  11  Jurić Antonio
  14  Rižner Davor
  25  Bašić Denis
   Zagorje
Priimek in ime
  1  Gracar Miha (V)
  2  Džombić Daniel
  4  Nahtigal Tomaž
  5  Vozelj Nejc (K)
  6  Burja Aleš
  9  Krajnc Anže
  10  Djokić Branimir
  11  Karamarković Nebojša
  14  Povšnar Blaž
  15  Perić Ivica
  18  Upelj Rok
  Rezervni igralci
  3  Šišić Abdulah
  5  Račič Žan
  12  Radić Klemen
  13  Holešek Jan
  15  Kešina Igor
  17  Pirc Rok
  18  Žibert Denis
  Rezervni igralci
  3  Gorišek Anže
  7  Nikolić Denis
  8  Bojkić Dejan
  12  Mrežar Domen (V)
  13  Prašnikar Jaka
  16  Šergan Gregor
  17  Klančišar Luka
   TRENER
   Rudar Trbovlje
   Zagorje
   STRELCI
   Rudar Trbovlje
   1:0 14 - Rižner Davor (75')
   Zagorje
   OPOMINJANI
   Rudar Trbovlje
    7 - Berger Jan (7')
    10 - Memišević Damir (23')
    2 - Laznik Žiga (45')
    3 - Šišić Abdulah (77')
    8 - Sotenšek Marko (87')
   Zagorje
    18 - Upelj Rok (36')
    2 - Džombić Daniel (74')
    4 - Nahtigal Tomaž (87')
   IZKLJUČENI
   Rudar Trbovlje
   Zagorje
   MENJAVE
   Rudar Trbovlje
  Minuta  Igralec
  51'     3 - Šišić Abdulah
       10 - Memišević Damir
  73'     13 - Holešek Jan
       11 - Jurić Antonio
  84'     18 - Žibert Denis
       9 - Laznik Jure
   Zagorje
  Minuta  Igralec
  60'     7 - Nikolić Denis
       6 - Burja Aleš
  78'     3 - Gorišek Anže
       2 - Džombić Daniel
  87'     8 - Bojkić Dejan
       15 - Perić Ivica
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan