align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3. SNL - center 2014/15
  Zapisnik: 25. krog 30.05.15
   TEKMA: Zagorje - Rudar Trbovlje 5:1 (2:1)
   Kraj: Zagorje ob Savi - Mestni stadion Zagorje    Gledalcev: 1500
   Glavni sodnik Jug Matej
   1. pomočnik: Bensa Uroš
   2. pomočnik: Jug Tadej
   Delegat: Roglič Leopold
   POSTAVI
   Zagorje
Priimek in ime
  1  Gracar Miha (V)
  2  Kurež Anej
  4  Nahtigal Tomaž
  5  Vozelj Nejc (K)
  7  Nikolić Denis
  9  Močnik Domen
  10  Djokić Branimir
  14  Povšnar Blaž
  15  Perić Ivica
  16  Vodeb Nik
  18  Upelj Rok
   Rudar Trbovlje
Priimek in ime
  1  Radić Klemen (V)
  4  Kulašević Amar
  5  Novak Gal
  6  Drnovšek Rok
  7  Berger Jan
  8  Mlinar Tilen
  10  Memišević Damir
  15  Kešina Igor
  16  Kahteran Alen
  18  Žibert Denis
  25  Bašić Denis (K)
  Rezervni igralci
  3  Gorišek Anže
  6  Burja Aleš
  8  Klinc David
  11  Bojkić Dejan
  12  Mrežar Domen (V)
  13  Prašnikar Jaka
  17  Klančišar Luka
  Rezervni igralci
  2  Petek Jan
  3  Fatimić Amir
  9  Fatimić Ramiz
  11  Krajšič Žan
  14  Cigole Žiga
  17  Jurić Antonio
  22  Bokal Rok (V)
   TRENER
   Zagorje
   Rudar Trbovlje
   STRELCI
   Zagorje
   1:0 10 - Djokić Branimir (16')
   2:0 4 - Kulašević Amar (30') AG
   3:1 5 - Vozelj Nejc (66') 11m
   4:1 5 - Vozelj Nejc (68') 11m
   5:1 10 - Djokić Branimir (90')
   Rudar Trbovlje
   2:1 10 - Memišević Damir (41') 11m
   OPOMINJANI
   Zagorje
    7 - Nikolić Denis (12')
    1 - Gracar Miha (42')
    16 - Vodeb Nik (51')
    18 - Upelj Rok (53')
   Rudar Trbovlje
    8 - Mlinar Tilen (30')
    7 - Berger Jan (42')
    25 - Bašić Denis (59')
    18 - Žibert Denis (62')
    5 - Novak Gal (67')
   IZKLJUČENI
   Zagorje
   Rudar Trbovlje
   MENJAVE
   Zagorje
  Minuta  Igralec
  62'     3 - Gorišek Anže
       16 - Vodeb Nik
  74'     17 - Klančišar Luka
       14 - Povšnar Blaž
  76'     6 - Burja Aleš
       18 - Upelj Rok
   Rudar Trbovlje
  Minuta  Igralec
  24'     17 - Jurić Antonio
       15 - Kešina Igor
  64'     9 - Fatimić Ramiz
       18 - Žibert Denis
  80'     11 - Krajšič Žan
       7 - Berger Jan
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan