align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 1. krog 26.08.14
   TEKMA: Jesenice-Bled - Škofja Loka 3:1 (1:0)
   Kraj: Bled - Športni park Bledec    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Gros Ben
   1. pomočnik: Štrajhar Primož
   2. pomočnik: Šiljak Vanja
   Delegat: Eljon Cvetko
   POSTAVI
   Jesenice-Bled
Priimek in ime Rojen
  1  Mencinger Jaka (V) 17.06.97
  2  Semanić Ermin 02.07.96
  3  Crnović Arment 30.12.96
  4  Huseinbašić Senad (K) 13.03.96
  5  Lapajne Anže 13.11.97
  6  Dragosavac Marko 11.08.96
  7  Pašić Armin 27.08.97
  8  Huseinbašić Samir 28.01.96
  9  Basta David 05.03.96
  11  Kadunc Andrej 17.10.97
  13  Kovač Matej 10.01.96
   Škofja Loka
Priimek in ime Rojen
  1  Jelovčan Jošt (V) 03.07.96
  2  Dragojević Stefan 16.03.97
  3  Mustafoski Emrah 12.11.97
  4  Raspet Matevž 02.11.97
  5  Kustec Rudi 27.07.97
  6  Stanovnik Lovro 19.12.98
  7  Frelih Andraž (K) 19.08.96
  8  Novak Nejc 08.03.96
  9  Prosen Žiga 12.05.97
  10  Oblak Anže 14.12.96
  13  Mrak Žiga 08.02.98
  Rezervni igralci
  15  Medić Almir 10.08.97
  16  Hmeljak Uroš 14.11.97
  17  Radenkoski Nenad 06.11.96
  18  Čop Štefan 01.12.96
  19  Rozman Simon 21.05.96
  20  Suljanović Alen 09.09.96
  Rezervni igralci
  11  Suljić Haris 06.01.96
  16  Kadić Alexander 14.10.97
   TRENER
   Jesenice-Bled
   Škofja Loka
   STRELCI
   Jesenice-Bled
   1:0 8 - Huseinbašić Samir (10')
   2:0 17 - Radenkoski Nenad (55')
   3:1 7 - Pašić Armin (82')
   Škofja Loka
   2:1 9 - Prosen Žiga (61')
   OPOMINJANI
   Jesenice-Bled
    3 - Crnović Arment (52')
   Škofja Loka
    3 - Mustafoski Emrah (25')
   IZKLJUČENI
   Jesenice-Bled
   Škofja Loka
   MENJAVE
   Jesenice-Bled
  Minuta  Igralec
  46'     17 - Radenkoski Nenad
       13 - Kovač Matej
  46'     18 - Čop Štefan
       2 - Semanić Ermin
  66'     20 - Suljanović Alen
       5 - Lapajne Anže
  70'     19 - Rozman Simon
       11 - Kadunc Andrej
  85'     15 - Medić Almir
       7 - Pašić Armin
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  73'     11 - Suljić Haris
       5 - Kustec Rudi
  80'     16 - Kadić Alexander
       4 - Raspet Matevž
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan