align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 1. krog 27.08.14
   TEKMA: Svoboda - Ivančna Gorica 1:6 (1:4)
   Kraj: Ljubljana - Vič - ŠP Svoboda Ljubljana    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Tabar Tan
   1. pomočnik: Tozan Mateo
   2. pomočnik: Jovičić Slađana
   Delegat: Setnikar Gojko
   POSTAVI
   Svoboda
Priimek in ime
  1  Čefarin David (V)
  2  Bojović Timotej
  3  Judež Klemen
  4  Vaupotič Tilen
  5  Krotko Miha (K)
  6  Nuhanovič Eni
  7  Angov Dejan
  8  Kekić Teo
  9  Delić Mirnes
  10  Budimilić Ervin
  11  Parkelj Jernej
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  1  Verbič Tomaž (V)
  2  Berus Kristjan
  3  Gavranić Marko
  4  Boh Luka (K)
  5  Križman Aljaž Anton
  6  Salčinovič Alen
  7  Marčetič Jurij
  8  Mirt Matej
  9  Gale Denis
  10  Smrekar Jan
  11  Maschke Jan
  Rezervni igralci
  12  Japič Matic (V)
  13  Kalar Nakov Luka
  14  Savič Nik
  15  Čauševič Selvedin
  16  Hukić Benjamin
  17  Flerin Žiga
  Rezervni igralci
  12  Žnidaršič Jan (V)
  13  Rus Luka
  14  Bebar Šabić Emanuel
  15  Zajc Uroš
   TRENER
   Svoboda
   Ivančna Gorica
   STRELCI
   Svoboda
   1:0 10 - Budimilić Ervin (16')
   Ivančna Gorica
   1:1 7 - Marčetič Jurij (18')
   1:2 6 - Salčinovič Alen (29')
   1:3 2 - Berus Kristjan (32')
   1:4 11 - Maschke Jan (42')
   1:5 9 - Gale Denis (74')
   1:6 11 - Maschke Jan (89')
   OPOMINJANI
   Svoboda
    9 - Delić Mirnes (28')
    17 - Flerin Žiga (78')
    3 - Judež Klemen (79')
   Ivančna Gorica
    8 - Mirt Matej (68')
    10 - Smrekar Jan (79')
   IZKLJUČENI
   Svoboda
   Ivančna Gorica
   MENJAVE
   Svoboda
  Minuta  Igralec
  46'     15 - Čauševič Selvedin
       10 - Budimilić Ervin
  46'     17 - Flerin Žiga
       2 - Bojović Timotej
  46'     16 - Hukić Benjamin
       11 - Parkelj Jernej
  60'     14 - Savič Nik
       8 - Kekić Teo
  82'     13 - Kalar Nakov Luka
       3 - Judež Klemen
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  87'     14 - Bebar Šabić Emanuel
       9 - Gale Denis
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
23. krog 09.06.18
Niko Železniki : Zarica Kranj B 1 : 2
Žiri : Visoko 2 : 1
Velesovo : Preddvor 6 : 0
Naklo : JuRentA Bitnje 1 : 1
Britof : Škofja Loka 6 : 2
Royal Sport DLN : Polet 4 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan