align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 1. krog 03.09.14
   TEKMA: Arne Tabor 69 - Kalcer Radomlje 1:3 (0:0)
   Kraj: ljubljana - Šentvid - Maksov Gaj    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Znoj Jan
   1. pomočnik: Jovanović Damjan
   2. pomočnik: Ciuha Aleš
   Delegat: Ponikvar Janko
   POSTAVI
   Arne Tabor 69
Priimek in ime Rojen
  1  Lipovac Tim (V) 26.06.97
  2  Novak Gal 24.03.97
  3  Koren Mark 05.01.96
  4  Zupanc Blaž 12.05.97
  5  Okorn Anže 06.10.96
  6  Vukšinič Gregor 04.12.97
  7  Prebil Jaka 13.09.97
  8  Boskovič Klemen 20.01.96
  9  Jukić Anel 08.07.96
  10  Mujakić Edvin 13.03.97
  11  Brankovič David (K) 13.04.96
   Kalcer Radomlje
Priimek in ime Rojen
  2  Železnikar Jaka 23.07.96
  4  Šuštar Janez 12.04.97
  5  Cerar Matej 13.06.97
  7  Halili Arber 28.10.96
  8  Cvelfer Domadenik Jan 05.11.96
  9  Djukić Marko 05.02.97
  10  Vidmar Miha 16.06.97
  12  Cakić Stefan (V,K) 10.12.96
  13  Štruklec Luka 16.08.97
  20  Komatar Nejc 17.10.96
  27  Skrbinšek Žan 06.05.96
  Rezervni igralci
  12  Kanurić Dževad (V) 04.02.96
  13  Škrbinc Jaka 12.06.97
  14  Janevski Igor 17.08.96
  15  Marenče Jan 12.10.96
  17  Rokavec Nejc 12.04.96
  18  Fužir Lenart 23.10.96
  21  Januš Edvard 16.09.97
  Rezervni igralci
  1  Duščak Nejc (V) 21.11.98
  6  Hemetek Matevž 31.08.96
  11  Kern Mark 03.03.96
  14  Dacar Mitja 02.09.97
  15  Krpič Primož 15.11.96
  17  Ljubijankić Mirza 21.11.97
  18  Korač Jasmin 01.07.97
   TRENER
   Arne Tabor 69
   Kalcer Radomlje
   STRELCI
   Arne Tabor 69
   1:2 9 - Jukić Anel (76')
   Kalcer Radomlje
   0:1 10 - Vidmar Miha (54')
   0:2 9 - Djukić Marko (60')
   1:3 7 - Halili Arber (77')
   OPOMINJANI
   Arne Tabor 69
   Kalcer Radomlje
    5 - Cerar Matej (35')
    10 - Vidmar Miha (40')
    4 - Šuštar Janez (44')
   IZKLJUČENI
   Arne Tabor 69
   Kalcer Radomlje
   MENJAVE
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  62'     18 - Fužir Lenart
       3 - Koren Mark
  66'     13 - Škrbinc Jaka
       2 - Novak Gal
  71'     15 - Marenče Jan
       7 - Prebil Jaka
  82'     14 - Janevski Igor
       10 - Mujakić Edvin
  89'     17 - Rokavec Nejc
       6 - Vukšinič Gregor
   Kalcer Radomlje
  Minuta  Igralec
  46'     11 - Kern Mark
       13 - Štruklec Luka
  62'     17 - Ljubijankić Mirza
       2 - Železnikar Jaka
  77'     14 - Dacar Mitja
       8 - Cvelfer Domadenik Jan
  86'     15 - Krpič Primož
       10 - Vidmar Miha
  86'     18 - Korač Jasmin
       7 - Halili Arber
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan