align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 1. krog 03.09.14
   TEKMA: Šenčur - NOGA Britof 4:2 (1:2)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Medvešček Blaž
   1. pomočnik: Langus Luka
   2. pomočnik: Krstić Dejan
   Delegat: Rogelj Roman
   POSTAVI
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Gregorc Jan (V)
  2  Gašperlin Rok
  3  Jefimić Boro
  4  Celar Žiga
  5  Zorman Maks
  6  Sirk Aljoša
  7  Zupančič Jure
  8  Gorjanec Denis
  9  Kern Gregor
  11  Vrtač Nik
  12  Tominc Nejc (K)
   NOGA Britof
Priimek in ime
  1  Knavs Klemen (V)
  2  Šenk Gašper
  3  Sitar Tevž
  4  Sedlar Mark
  5  Jusufović Elvis (K)
  6  Kukavica Benjamin
  7  Dimitrov Robert
  8  Pavlovič Aleš
  9  Muzaferović Sean
  10  Ademaj Klodian
  20  Tomić Petar
  Rezervni igralci
  13  Ferlan Rok
  14  Vrtač Tim
  15  Strašek Rok
  16  Rakovec Nik
  17  Bobnar David
  18  Hadžirić Anis
  Rezervni igralci
  12  Šupuk Kenan (V)
  13  Šenk Rok
  14  Godnič Matic
  15  Jankovec Jaka
  16  Hudovernik Matic
  17  Bajželj Tom
  18  Zavrl Kristjan
   TRENER
   Šenčur
   NOGA Britof
   STRELCI
   Šenčur
   1:1 12 - Tominc Nejc (41')
   2:2 7 - Zupančič Jure (61')
   3:2 12 - Tominc Nejc (65')
   4:2 7 - Zupančič Jure (81')
   NOGA Britof
   0:1 5 - Jusufović Elvis (5')
   1:2 20 - Tomić Petar (43')
   OPOMINJANI
   Šenčur
    6 - Sirk Aljoša (33')
   NOGA Britof
    8 - Pavlovič Aleš (25')
    5 - Jusufović Elvis (32')
   IZKLJUČENI
   Šenčur
   NOGA Britof
    5 - Jusufović Elvis (70')
   MENJAVE
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  33'     15 - Strašek Rok
       6 - Sirk Aljoša
  37'     13 - Ferlan Rok
       2 - Gašperlin Rok
  55'     14 - Vrtač Tim
       11 - Vrtač Nik
  60'     16 - Rakovec Nik
       5 - Zorman Maks
  68'     18 - Hadžirić Anis
       9 - Kern Gregor
   NOGA Britof
  Minuta  Igralec
  55'     18 - Zavrl Kristjan
       8 - Pavlovič Aleš
  73'     14 - Godnič Matic
       9 - Muzaferović Sean
  73'     17 - Bajželj Tom
       10 - Ademaj Klodian
  82'     13 - Šenk Rok
       6 - Kukavica Benjamin
  88'     15 - Jankovec Jaka
       3 - Sitar Tevž
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan