align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 1. krog 27.08.14
   TEKMA: Roltek Dob - Rudar Trbovlje 3:1 (2:0)
   Kraj: Dob pri Domžalah - Športni park Dob    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Šabanagić Denis
   1. pomočnik: Dević Aleksander
   2. pomočnik: Zidar Blaž
   Delegat: Vrenk Drago
   POSTAVI
   Roltek Dob
Priimek in ime
  1  Avsec Tadej (V)
  2  Skrbinek Anže
  3  Volčini Gašper (K)
  4  Avbelj Luka
  6  Zagorec David
  7  Jurišič Matej
  9  Pustotnik Andraž
  10  Krajnik Žan
  14  Škofljanc Gašper
  16  Vasilić Uroš
  19  Lepoglavec Jure
   Rudar Trbovlje
Priimek in ime
  1  Mujkanović Jasim (V)
  2  Novak Gal
  3  Merdanović Asim
  4  Fatimić Ramiz
  5  Kulašević Amar
  6  Cvitić Pavao
  7  Krajšič Žan
  8  Mlinar Tilen (K)
  10  Sotenšek Jan
  11  Fatimić Amir
  19  Đekić Aleksandar
  Rezervni igralci
  8  Kotnik Matej
  11  Keserović Emir
  20  Čebulj Tomaž
  Rezervni igralci
  13  Dolanc Jan
   TRENER
   Roltek Dob
   Rudar Trbovlje
   STRELCI
   Roltek Dob
   1:0 19 - Lepoglavec Jure (16')
   2:0 10 - Krajnik Žan (29') 11m
   3:1 6 - Zagorec David (53')
   Rudar Trbovlje
   2:1 8 - Mlinar Tilen (52')
   OPOMINJANI
   Roltek Dob
    3 - Volčini Gašper (63')
    8 - Kotnik Matej (66')
   Rudar Trbovlje
    1 - Mujkanović Jasim (28')
    8 - Mlinar Tilen (32')
    11 - Fatimić Amir (85')
   IZKLJUČENI
   Roltek Dob
   Rudar Trbovlje
   MENJAVE
   Roltek Dob
  Minuta  Igralec
  60'     8 - Kotnik Matej
       2 - Skrbinek Anže
  62'     20 - Čebulj Tomaž
       6 - Zagorec David
  83'     11 - Keserović Emir
       19 - Lepoglavec Jure
   Rudar Trbovlje
  Minuta  Igralec
  81'     13 - Dolanc Jan
       4 - Fatimić Ramiz
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan