align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 1. krog 27.08.14
   TEKMA: Roltek Dob - Rudar Trbovlje 3:1 (2:0)
   Kraj: Dob pri Domžalah - Športni park Dob    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Šabanagić Denis
   1. pomočnik: Dević Aleksander
   2. pomočnik: Zidar Blaž
   Delegat: Vrenk Drago
   POSTAVI
   Roltek Dob
Priimek in ime Rojen
  1  Avsec Tadej (V) 04.01.96
  2  Skrbinek Anže 01.04.97
  3  Volčini Gašper (K) 25.06.96
  4  Avbelj Luka 01.02.97
  6  Zagorec David 29.01.96
  7  Jurišič Matej 19.03.96
  9  Pustotnik Andraž 24.02.96
  10  Krajnik Žan 29.06.96
  14  Škofljanc Gašper 06.01.96
  16  Vasilić Uroš 26.01.96
  19  Lepoglavec Jure 03.07.97
   Rudar Trbovlje
Priimek in ime Rojen
  1  Mujkanović Jasim (V) 27.09.98
  2  Novak Gal 17.10.97
  3  Merdanović Asim 11.12.97
  4  Fatimić Ramiz 12.10.97
  5  Kulašević Amar 04.07.96
  6  Cvitić Pavao 08.03.96
  7  Krajšič Žan 23.01.96
  8  Mlinar Tilen (K) 03.02.96
  10  Sotenšek Jan 22.11.97
  11  Fatimić Amir 12.10.97
  19  Đekić Aleksandar 23.08.96
  Rezervni igralci
  8  Kotnik Matej 03.09.96
  11  Keserović Emir 14.07.97
  20  Čebulj Tomaž 10.10.96
  Rezervni igralci
  13  Dolanc Jan 03.07.97
   TRENER
   Roltek Dob
   Rudar Trbovlje
   STRELCI
   Roltek Dob
   1:0 19 - Lepoglavec Jure (16')
   2:0 10 - Krajnik Žan (29') 11m
   3:1 6 - Zagorec David (53')
   Rudar Trbovlje
   2:1 8 - Mlinar Tilen (52')
   OPOMINJANI
   Roltek Dob
    3 - Volčini Gašper (63')
    8 - Kotnik Matej (66')
   Rudar Trbovlje
    1 - Mujkanović Jasim (28')
    8 - Mlinar Tilen (32')
    11 - Fatimić Amir (85')
   IZKLJUČENI
   Roltek Dob
   Rudar Trbovlje
   MENJAVE
   Roltek Dob
  Minuta  Igralec
  60'     8 - Kotnik Matej
       2 - Skrbinek Anže
  62'     20 - Čebulj Tomaž
       6 - Zagorec David
  83'     11 - Keserović Emir
       19 - Lepoglavec Jure
   Rudar Trbovlje
  Minuta  Igralec
  81'     13 - Dolanc Jan
       4 - Fatimić Ramiz
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
20. krog 20.05.17
Škofja Loka : Kondor Godešič 2 : 2
Visoko : Bohinj 2 : 1
JuRentA Bitnje : Žiri 1 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Naklo 2 : 0
Niko Železniki : Preddvor 5 : 0
Zarica Kranj B : Britof 0 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan