align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 2. krog 31.08.14
   TEKMA: Škofja Loka - Brda 1:2 (0:1)
   Kraj: Škofja Loka - Puštal    Gledalcev: 150
   Glavni sodnik Ovnik Mihael
   1. pomočnik: Oblak Tomaž
   2. pomočnik: Boncelj Jure
   Delegat: Mrdjenovič Drago
   POSTAVI
   Škofja Loka
Priimek in ime Rojen
  1  Jelovčan Jošt (V) 03.07.96
  2  Dragojević Stefan 16.03.97
  3  Mustafoski Emrah 12.11.97
  4  Raspet Matevž 02.11.97
  5  Kustec Rudi 27.07.97
  6  Pogačnik Bor 21.03.96
  7  Kadić Alexander 14.10.97
  8  Oblak Anže 14.12.96
  9  Prosen Žiga 12.05.97
  10  Novak Nejc (K) 08.03.96
  15  Novak Sergej 12.08.99
   Brda
Priimek in ime Rojen
  1  Drašček Blaž (V) 06.07.98
  2  Berce Nejc 19.12.97
  3  Ferjančič Miha 30.04.96
  4  Lazar Kris 02.08.96
  5  Drnovšček Andraž (K) 25.03.96
  6  Petrič Tilen 20.04.97
  7  Mlečnik Jan 13.02.97
  8  Torkar Miha 08.03.97
  9  Bizjak Žan 15.03.97
  10  Slokar Luci 08.06.96
  11  Leban Rijavec Jaša 19.04.97
  Rezervni igralci
  11  Suljić Haris 06.01.96
  14  Krajnik Matej 20.09.99
  Rezervni igralci
  12  Blažič Matija 24.02.96
  13  Dizdarević Alen 25.02.96
  14  Kravanja Patrik 30.11.97
  15  Berlot Alen 04.05.97
  16  Simčič Jakob 07.02.97
  17  Rijavec Jaka 02.02.96
  18  Peršič Aljoša 17.09.97
   TRENER
   Škofja Loka
   Brda
   STRELCI
   Škofja Loka
   1:2 2 - Dragojević Stefan (78')
   Brda
   0:1 9 - Bizjak Žan (28')
   0:2 10 - Slokar Luci (50')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka
    2 - Dragojević Stefan (37')
    5 - Kustec Rudi (44')
   Brda
    2 - Berce Nejc (64')
    6 - Petrič Tilen (69')
    18 - Peršič Aljoša (83')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka
   Brda
   MENJAVE
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  58'     14 - Krajnik Matej
       7 - Kadić Alexander
  84'     11 - Suljić Haris
       9 - Prosen Žiga
   Brda
  Minuta  Igralec
  46'     18 - Peršič Aljoša
       7 - Mlečnik Jan
  90'     16 - Simčič Jakob
       9 - Bizjak Žan
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
15. krog 22.04.17
Jecom Sport DLN : Kondor Godešič 3 : 2
Britof : Niko Železniki 2 : 3
Preddvor : Škofja Loka 3 : 3
Naklo : SIJ Acroni Jesenice 0 : 0
Žiri : JuRentA Bitnje 4 : 1
Bohinj : Visoko 2 : 1
Polet : Zarica Kranj B 3 : 5
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan