align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 2. krog 31.08.14
   TEKMA: Škofja Loka - Brda 1:2 (0:1)
   Kraj: Škofja Loka - Puštal    Gledalcev: 150
   Glavni sodnik Ovnik Mihael
   1. pomočnik: Oblak Tomaž
   2. pomočnik: Boncelj Jure
   Delegat: Mrdjenovič Drago
   POSTAVI
   Škofja Loka
Priimek in ime
  1  Jelovčan Jošt (V)
  2  Dragojević Stefan
  3  Mustafoski Emrah
  4  Raspet Matevž
  5  Kustec Rudi
  6  Pogačnik Bor
  7  Kadić Alexander
  8  Oblak Anže
  9  Prosen Žiga
  10  Novak Nejc (K)
  15  Novak Sergej
   Brda
Priimek in ime
  1  Drašček Blaž (V)
  2  Berce Nejc
  3  Ferjančič Miha
  4  Lazar Kris
  5  Drnovšček Andraž (K)
  6  Petrič Tilen
  7  Mlečnik Jan
  8  Torkar Miha
  9  Bizjak Žan
  10  Slokar Luci
  11  Leban Rijavec Jaša
  Rezervni igralci
  11  Suljić Haris
  14  Krajnik Matej
  Rezervni igralci
  12  Blažič Matija
  13  Dizdarević Alen
  14  Kravanja Patrik
  15  Berlot Alen
  16  Simčič Jakob
  17  Rijavec Jaka
  18  Peršič Aljoša
   TRENER
   Škofja Loka
   Brda
   STRELCI
   Škofja Loka
   1:2 2 - Dragojević Stefan (78')
   Brda
   0:1 9 - Bizjak Žan (28')
   0:2 10 - Slokar Luci (50')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka
    2 - Dragojević Stefan (37')
    5 - Kustec Rudi (44')
   Brda
    2 - Berce Nejc (64')
    6 - Petrič Tilen (69')
    18 - Peršič Aljoša (83')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka
   Brda
   MENJAVE
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  58'     14 - Krajnik Matej
       7 - Kadić Alexander
  84'     11 - Suljić Haris
       9 - Prosen Žiga
   Brda
  Minuta  Igralec
  46'     18 - Peršič Aljoša
       7 - Mlečnik Jan
  90'     16 - Simčič Jakob
       9 - Bizjak Žan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan