align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 2. krog 31.08.14
   TEKMA: NOGA Britof - Roltek Dob 3:1 (2:1)
   Kraj: Britof pri Kranju - Britof    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Voga Franci
   1. pomočnik: Tumo Tibor
   2. pomočnik: Kolenović Safet
   Delegat: Jaklič Darko
   POSTAVI
   NOGA Britof
Priimek in ime
  1  Knavs Klemen (V)
  2  Šenk Gašper
  3  Sitar Tevž
  4  Sedlar Mark
  5  Jusufović Elvis
  6  Kukavica Benjamin
  7  Dimitrov Robert
  8  Bajželj Tom
  9  Dedić Ervin
  10  Boldin Tim (K)
  11  Tomić Petar
   Roltek Dob
Priimek in ime
  1  Avsec Tadej (V)
  3  Volčini Gašper (K)
  4  Avbelj Luka
  6  Zagorec David
  7  Jurišič Matej
  8  Kotnik Matej
  9  Pustotnik Andraž
  10  Krajnik Žan
  14  Škofljanc Gašper
  16  Vasilić Uroš
  19  Lepoglavec Jure
  Rezervni igralci
  12  Šupuk Kenan (V)
  13  Sodnik Miha
  14  Šenk Rok
  15  Jankovec Jaka
  16  Djaković Dejan
  17  Janžekovič Miha
  18  Puškar Nik
  Rezervni igralci
  2  Skrbinek Anže
  11  Keserović Emir
  18  Jeraj Jan
  20  Čebulj Tomaž
   TRENER
   NOGA Britof
   Roltek Dob
   STRELCI
   NOGA Britof
   1:0 11 - Tomić Petar (1')
   2:1 9 - Dedić Ervin (37')
   3:1 10 - Boldin Tim (89') 11m
   Roltek Dob
   1:1 6 - Zagorec David (25')
   OPOMINJANI
   NOGA Britof
    2 - Šenk Gašper (41')
    10 - Boldin Tim (89')
   Roltek Dob
    14 - Škofljanc Gašper (27')
    8 - Kotnik Matej (40')
    7 - Jurišič Matej (67')
    20 - Čebulj Tomaž (69')
    16 - Vasilić Uroš (80')
   IZKLJUČENI
   NOGA Britof
   Roltek Dob
   MENJAVE
   NOGA Britof
  Minuta  Igralec
  77'     14 - Šenk Rok
       6 - Kukavica Benjamin
  89'     18 - Puškar Nik
       7 - Dimitrov Robert
   Roltek Dob
  Minuta  Igralec
  45'     2 - Skrbinek Anže
       8 - Kotnik Matej
  46'     20 - Čebulj Tomaž
       9 - Pustotnik Andraž
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan