align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 2. krog 10.09.14
   TEKMA: Ivančna Gorica - Arne Tabor 69 3:4 (2:3)
   Kraj: Ivančna gorica - umetna trava    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Begič Amel
   1. pomočnik: Pavlovič Sandi
   2. pomočnik: Prošek Aleš
   Delegat: Lajovic Jože
   POSTAVI
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  1  Verbič Tomaž (V)
  2  Berus Kristjan
  3  Gavranić Marko
  4  Boh Luka
  5  Vintar Jure (K)
  6  Salčinovič Alen
  7  Marčetič Jurij
  8  Mirt Matej
  10  Piškurič Luka
  11  Maschke Jan
  19  Gale Denis
   Arne Tabor 69
Priimek in ime
  1  Lipovac Tim (V)
  2  Novak Gal
  3  Koren Mark
  4  Zupanc Blaž
  5  Okorn Anže
  6  Janevski Igor
  7  Brankovič David (K)
  8  Boskovič Klemen
  9  Prebil Jaka
  10  Mujakić Edvin
  11  Jukić Anel
  Rezervni igralci
  12  Dremelj Blaž (V)
  13  Zupančič Jan
  14  Bebar Šabić Emanuel
  Rezervni igralci
  12  Kanurić Dževad
  13  Škrbinc Jaka
  14  Erceg Rok
  15  Marenče Jan
  17  Mikić Sašo
  18  Januš Edvard
   TRENER
   Ivančna Gorica
   Arne Tabor 69
   STRELCI
   Ivančna Gorica
   1:0 11 - Maschke Jan (6')
   2:0 19 - Gale Denis (20')
   3:4 19 - Gale Denis (84')
   Arne Tabor 69
   2:1 10 - Mujakić Edvin (26')
   2:2 8 - Boskovič Klemen (42')
   2:3 4 - Zupanc Blaž (44')
   2:4 11 - Jukić Anel (77')
   OPOMINJANI
   Ivančna Gorica
    6 - Salčinovič Alen (71')
    2 - Berus Kristjan (78')
   Arne Tabor 69
    4 - Zupanc Blaž (77')
    1 - Lipovac Tim (90')
   IZKLJUČENI
   Ivančna Gorica
   Arne Tabor 69
   MENJAVE
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Erceg Rok
       6 - Janevski Igor
  70'     13 - Škrbinc Jaka
       10 - Mujakić Edvin
  85'     15 - Marenče Jan
       9 - Prebil Jaka
  88'     17 - Mikić Sašo
       11 - Jukić Anel
  89'     18 - Januš Edvard
       7 - Brankovič David
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan