align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 2. krog 31.08.14
   TEKMA: Jesenice-Bled - Svoboda 2:1 (0:0)
   Kraj: Bled - Športni park Bledec    Gledalcev: 150
   Glavni sodnik Habuš Žan
   1. pomočnik: Medvešček Blaž
   2. pomočnik: Zašev Venco
   Delegat: Mohar Janez
   POSTAVI
   Jesenice-Bled
Priimek in ime
  1  Mencinger Jaka (V)
  4  Huseinbašić Senad (K)
  6  Semanić Ermin
  10  Pašić Armin
  11  Kadunc Andrej
  13  Basta David
  15  Radenkoski Nenad
  17  Čop Štefan
  23  Lapajne Anže
  24  Kovač Matej
  57  Huseinbašić Samir
   Svoboda
Priimek in ime
  1  Čefarin David (V)
  2  Budimilić Ervin
  3  Delić Mirnes
  4  Vaupotič Tilen
  5  Krotko Miha (K)
  6  Nuhanovič Eni
  7  Angov Dejan
  8  Redžič Emir
  9  Judež Klemen
  10  Kekić Teo
  11  Bojović Timotej
  Rezervni igralci
  7  Ševo Daniel
  8  Medić Almir
  20  Dragosavac Marko
  32  Crnović Arment
  34  Suljanović Alen
  88  Rozman Simon
  99  Hmeljak Uroš
  Rezervni igralci
  12  Japič Matic (V)
  13  Ikanović Denis
  14  Parkelj Jernej
   TRENER
   Jesenice-Bled
   Svoboda
   STRELCI
   Jesenice-Bled
   1:1 10 - Pašić Armin (69')
   2:1 57 - Huseinbašić Samir (86')
   Svoboda
   0:1 8 - Redžič Emir (47')
   OPOMINJANI
   Jesenice-Bled
    57 - Huseinbašić Samir (36')
    23 - Lapajne Anže (47')
    1 - Mencinger Jaka (59')
   Svoboda
    8 - Redžič Emir (13')
    2 - Budimilić Ervin (34')
    6 - Nuhanovič Eni (52')
    7 - Angov Dejan (89')
    13 - Ikanović Denis (94')
    9 - Judež Klemen (96')
    3 - Delić Mirnes (98')
   IZKLJUČENI
   Jesenice-Bled
   Svoboda
   MENJAVE
   Jesenice-Bled
  Minuta  Igralec
  46'     32 - Crnović Arment
       17 - Čop Štefan
  46'     88 - Rozman Simon
       15 - Radenkoski Nenad
  63'     8 - Medić Almir
       24 - Kovač Matej
  63'     34 - Suljanović Alen
       11 - Kadunc Andrej
  67'     7 - Ševo Daniel
       6 - Semanić Ermin
   Svoboda
  Minuta  Igralec
  57'     13 - Ikanović Denis
       11 - Bojović Timotej
  83'     14 - Parkelj Jernej
       5 - Krotko Miha
  87'     12 - Japič Matic
       1 - Čefarin David
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan