align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 3. krog 06.09.14
   TEKMA: Roltek Dob - Kalcer Radomlje 1:1 (1:1)
   Kraj: Dob pri Domžalah - Športni park Dob    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Balažič Alen
   1. pomočnik: Perme Nejc
   2. pomočnik: Rozina Janez
   Delegat: Ileršič Igor
   POSTAVI
   Roltek Dob
Priimek in ime
  1  Avsec Tadej (V)
  2  Skrbinek Anže
  3  Volčini Gašper (K)
  4  Avbelj Luka
  6  Zagorec David
  7  Jurišič Matej
  10  Krajnik Žan
  14  Škofljanc Gašper
  16  Vasilić Uroš
  19  Lepoglavec Jure
  20  Čebulj Tomaž
   Kalcer Radomlje
Priimek in ime
  2  Železnikar Jaka
  3  Skrbinšek Žan
  4  Šuštar Janez
  5  Cerar Matej
  7  Halili Arber
  8  Cvelfer Domadenik Jan
  9  Djukić Marko
  10  Vidmar Miha
  20  Komatar Nejc
  23  Kern Mark
  99  Cakić Stefan (V,K)
  Rezervni igralci
  8  Jeraj Jan
  9  Pustotnik Andraž
  11  Keserović Emir
  Rezervni igralci
  1  Duščak Nejc (V)
  6  Hemetek Matevž
  13  Ljubijankić Mirza
  14  Dacar Mitja
  16  Korač Jasmin
  17  Perne Rok
  21  Marinko Jernej
   TRENER
   Roltek Dob
   Kalcer Radomlje
   STRELCI
   Roltek Dob
   1:1 6 - Zagorec David (34')
   Kalcer Radomlje
   0:1 9 - Djukić Marko (11')
   OPOMINJANI
   Roltek Dob
    3 - Volčini Gašper (43')
    10 - Krajnik Žan (72')
    20 - Čebulj Tomaž (91')
   Kalcer Radomlje
    23 - Kern Mark (73')
    2 - Železnikar Jaka (91')
   IZKLJUČENI
   Roltek Dob
   Kalcer Radomlje
   MENJAVE
   Roltek Dob
  Minuta  Igralec
  46'     9 - Pustotnik Andraž
       7 - Jurišič Matej
  75'     8 - Jeraj Jan
       19 - Lepoglavec Jure
  89'     11 - Keserović Emir
       14 - Škofljanc Gašper
   Kalcer Radomlje
  Minuta  Igralec
  46'     21 - Marinko Jernej
       9 - Djukić Marko
  79'     16 - Korač Jasmin
       3 - Skrbinšek Žan
  90'     14 - Dacar Mitja
       8 - Cvelfer Domadenik Jan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan