align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 3. krog 06.09.14
   TEKMA: Roltek Dob - Kalcer Radomlje 1:1 (1:1)
   Kraj: Dob pri Domžalah - Športni park Dob    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Balažič Alen
   1. pomočnik: Perme Nejc
   2. pomočnik: Rozina Janez
   Delegat: Ileršič Igor
   POSTAVI
   Roltek Dob
Priimek in ime Rojen
  1  Avsec Tadej (V) 04.01.96
  2  Skrbinek Anže 01.04.97
  3  Volčini Gašper (K) 25.06.96
  4  Avbelj Luka 01.02.97
  6  Zagorec David 29.01.96
  7  Jurišič Matej 19.03.96
  10  Krajnik Žan 29.06.96
  14  Škofljanc Gašper 06.01.96
  16  Vasilić Uroš 26.01.96
  19  Lepoglavec Jure 03.07.97
  20  Čebulj Tomaž 10.10.96
   Kalcer Radomlje
Priimek in ime Rojen
  2  Železnikar Jaka 23.07.96
  3  Skrbinšek Žan 06.05.96
  4  Šuštar Janez 12.04.97
  5  Cerar Matej 13.06.97
  7  Halili Arber 28.10.96
  8  Cvelfer Domadenik Jan 05.11.96
  9  Djukić Marko 05.02.97
  10  Vidmar Miha 16.06.97
  20  Komatar Nejc 17.10.96
  23  Kern Mark 03.03.96
  99  Cakić Stefan (V,K) 10.12.96
  Rezervni igralci
  8  Jeraj Jan 01.08.99
  9  Pustotnik Andraž 24.02.96
  11  Keserović Emir 14.07.97
  Rezervni igralci
  1  Duščak Nejc (V) 21.11.98
  6  Hemetek Matevž 31.08.96
  13  Ljubijankić Mirza 21.11.97
  14  Dacar Mitja 02.09.97
  16  Korač Jasmin 01.07.97
  17  Perne Rok 06.09.97
  21  Marinko Jernej 02.08.97
   TRENER
   Roltek Dob
   Kalcer Radomlje
   STRELCI
   Roltek Dob
   1:1 6 - Zagorec David (34')
   Kalcer Radomlje
   0:1 9 - Djukić Marko (11')
   OPOMINJANI
   Roltek Dob
    3 - Volčini Gašper (43')
    10 - Krajnik Žan (72')
    20 - Čebulj Tomaž (91')
   Kalcer Radomlje
    23 - Kern Mark (73')
    2 - Železnikar Jaka (91')
   IZKLJUČENI
   Roltek Dob
   Kalcer Radomlje
   MENJAVE
   Roltek Dob
  Minuta  Igralec
  46'     9 - Pustotnik Andraž
       7 - Jurišič Matej
  75'     8 - Jeraj Jan
       19 - Lepoglavec Jure
  89'     11 - Keserović Emir
       14 - Škofljanc Gašper
   Kalcer Radomlje
  Minuta  Igralec
  46'     21 - Marinko Jernej
       9 - Djukić Marko
  79'     16 - Korač Jasmin
       3 - Skrbinšek Žan
  90'     14 - Dacar Mitja
       8 - Cvelfer Domadenik Jan
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
11. krog 04.11.17
Niko Železniki : Zarica Kranj B 2 : 1
JuRentA Bitnje : Preddvor 4 : 2
Visoko : Kondor Godešič 9 : 0
Naklo : Škofja Loka 0 : 0
Velesovo : Royal Sport DLN 0 : 1
Žiri : Britof 5 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan