align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 3. krog 07.09.14
   TEKMA: Slovan - NOGA Britof 0:2 (0:1)
   Kraj: Ljubljana - Kodeljevo - Pomožno igrišče    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Klančar Luka
   1. pomočnik: Juvančič Jan
   2. pomočnik: Čaleta Luka
   Delegat: Jež Roman
   POSTAVI
   Slovan
Priimek in ime Rojen
  1  Slijepac Aleksandar (V) 13.08.96
  2  Gjaka Alban 23.05.96
  3  Djinisić Stefan 09.12.97
  4  Kožar Adis 18.12.96
  5  Omeragić Denis (K) 16.12.96
  6  Bukovec Žan 23.10.96
  7  Begović Jan 01.09.96
  8  Jurkin Luka 11.04.97
  9  Ferk Tadej 27.01.96
  10  Peulić Aleksandar 30.06.96
  11  Maliqaj Arbnor 17.10.97
   NOGA Britof
Priimek in ime Rojen
  1  Knavs Klemen (V) 10.04.96
  2  Šenk Gašper 20.05.98
  3  Sitar Tevž 05.11.98
  4  Sedlar Mark 08.04.99
  5  Ademaj Klodian 22.08.97
  6  Kukavica Benjamin 11.03.98
  7  Dimitrov Robert 16.06.99
  8  Pavlovič Aleš 13.12.96
  9  Muzaferović Sean 15.07.96
  10  Boldin Tim (K) 06.03.97
  20  Tomić Petar 06.10.96
  Rezervni igralci
  13  Nuhanović Edet 17.11.97
  14  Popadič Marko 08.06.96
  15  Bašić Jasmin 15.08.97
  Rezervni igralci
  12  Šupuk Kenan (V) 19.01.98
  13  Šenk Rok 13.12.98
  14  Godnič Matic 08.03.96
  15  Jankovec Jaka 23.04.96
  16  Dedić Ervin 25.11.98
  17  Bajželj Tom 24.04.99
  18  Zavrl Kristjan 19.08.96
   TRENER
   Slovan
   NOGA Britof
   STRELCI
   Slovan
   NOGA Britof
   0:1 9 - Muzaferović Sean (27')
   0:2 10 - Boldin Tim (95')
   OPOMINJANI
   Slovan
    8 - Jurkin Luka (36')
    2 - Gjaka Alban (66')
   NOGA Britof
    10 - Boldin Tim (66')
    5 - Ademaj Klodian (67')
    9 - Muzaferović Sean (82')
   IZKLJUČENI
   Slovan
   NOGA Britof
   MENJAVE
   Slovan
  Minuta  Igralec
  46'     15 - Bašić Jasmin
       10 - Peulić Aleksandar
  60'     13 - Nuhanović Edet
       6 - Bukovec Žan
   NOGA Britof
  Minuta  Igralec
  90'     18 - Zavrl Kristjan
       9 - Muzaferović Sean
  90'     17 - Bajželj Tom
       8 - Pavlovič Aleš
  90'     14 - Godnič Matic
       7 - Dimitrov Robert
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan