align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 3. krog 07.09.14
   TEKMA: Slovan - NOGA Britof 0:2 (0:1)
   Kraj: Ljubljana - Kodeljevo - Pomožno igrišče    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Klančar Luka
   1. pomočnik: Juvančič Jan
   2. pomočnik: Čaleta Luka
   Delegat: Jež Roman
   POSTAVI
   Slovan
Priimek in ime
  1  Slijepac Aleksandar (V)
  2  Gjaka Alban
  3  Djinisić Stefan
  4  Kožar Adis
  5  Omeragić Denis (K)
  6  Bukovec Žan
  7  Begović Jan
  8  Jurkin Luka
  9  Ferk Tadej
  10  Peulić Aleksandar
  11  Maliqaj Arbnor
   NOGA Britof
Priimek in ime
  1  Knavs Klemen (V)
  2  Šenk Gašper
  3  Sitar Tevž
  4  Sedlar Mark
  5  Ademaj Klodian
  6  Kukavica Benjamin
  7  Dimitrov Robert
  8  Pavlovič Aleš
  9  Muzaferović Sean
  10  Boldin Tim (K)
  20  Tomić Petar
  Rezervni igralci
  13  Nuhanović Edet
  14  Popadič Marko
  15  Bašić Jasmin
  Rezervni igralci
  12  Šupuk Kenan (V)
  13  Šenk Rok
  14  Godnič Matic
  15  Jankovec Jaka
  16  Dedić Ervin
  17  Bajželj Tom
  18  Zavrl Kristjan
   TRENER
   Slovan
   NOGA Britof
   STRELCI
   Slovan
   NOGA Britof
   0:1 9 - Muzaferović Sean (27')
   0:2 10 - Boldin Tim (95')
   OPOMINJANI
   Slovan
    8 - Jurkin Luka (36')
    2 - Gjaka Alban (66')
   NOGA Britof
    10 - Boldin Tim (66')
    5 - Ademaj Klodian (67')
    9 - Muzaferović Sean (82')
   IZKLJUČENI
   Slovan
   NOGA Britof
   MENJAVE
   Slovan
  Minuta  Igralec
  46'     15 - Bašić Jasmin
       10 - Peulić Aleksandar
  60'     13 - Nuhanović Edet
       6 - Bukovec Žan
   NOGA Britof
  Minuta  Igralec
  90'     18 - Zavrl Kristjan
       9 - Muzaferović Sean
  90'     17 - Bajželj Tom
       8 - Pavlovič Aleš
  90'     14 - Godnič Matic
       7 - Dimitrov Robert
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan