align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 3. krog 06.09.14
   TEKMA: Birsa&Matavž Bilje - Rudar Trbovlje 1:1 (0:0)
   Kraj: Bilje - V dolinci    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Jerman Danijel
   1. pomočnik: Tozan Mateo
   2. pomočnik: Olenik Alen
   Delegat: Besednjak Aljoša
   POSTAVI
   Birsa&Matavž Bilje
Priimek in ime
  0 
  1  Bajc Luka (V)
  2  Koblar Jan
  3  Umek Klemen (K)
  5  Barukčić Klemen
  8  Humar Kevin
  9  Masten Nik
  10  Čižmešija Tomislav
  11  Žnideršič Kevin
  14  Nabergoj Ambrož
  17  Kobal Andraž
  18  Kavčič Rok
   Rudar Trbovlje
Priimek in ime
  1  Mujkanović Jasim (V)
  2  Novak Gal
  3  Krasniqi Kevin
  4  Fatimić Amir
  5  Kulašević Amar
  6  Cvitić Pavao
  7  Krajšič Žan
  8  Mlinar Tilen (K)
  10  Sotenšek Jan
  11  Fatimić Ramiz
  19  Đekić Aleksandar
  Rezervni igralci
  7  Mozetič Vasja
  13  Silič Anej
  15  Gregorič Domen
  16  Gregorič Rene
  19  Kodelja Enej
  Rezervni igralci
  13  Vasojević David
   TRENER
   Birsa&Matavž Bilje
   Rudar Trbovlje
   STRELCI
   Birsa&Matavž Bilje
   1:1 9 - Masten Nik (76')
   Rudar Trbovlje
   0:1 11 - Fatimić Ramiz (65')
   OPOMINJANI
   Birsa&Matavž Bilje
    14 - Nabergoj Ambrož (33')
    15 - Gregorič Domen (53')
   Rudar Trbovlje
    8 - Mlinar Tilen (43')
    11 - Fatimić Ramiz (65')
    1 - Mujkanović Jasim (80')
    13 - Vasojević David (95')
   IZKLJUČENI
   Birsa&Matavž Bilje
    14 - Nabergoj Ambrož (39')
   Rudar Trbovlje
   MENJAVE
   Birsa&Matavž Bilje
  Minuta  Igralec
  52'     15 - Gregorič Domen
       2 - Koblar Jan
  59'     19 - Kodelja Enej
       17 - Kobal Andraž
  76'     13 - Silič Anej
       11 - Žnideršič Kevin
  81'     16 - Gregorič Rene
       9 - Masten Nik
   Rudar Trbovlje
  Minuta  Igralec
  89'     13 - Vasojević David
       10 - Sotenšek Jan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan