align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 4. krog 14.09.14
   TEKMA: Škofja Loka - Jadran Dekani 2:0 (1:0)
   Kraj: Škofja Loka - Puštal    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Boncelj Jure
   1. pomočnik: Kokalj Martin
   2. pomočnik: Močnik Perič Aleš
   Delegat: Peternel Jože
   POSTAVI
   Škofja Loka
Priimek in ime
  1  Jelovčan Jošt (V)
  2  Novak Sergej
  3  Mustafoski Emrah
  4  Mrak Žiga
  5  Dragojević Stefan
  6  Raspet Matevž
  7  Pogačnik Bor
  8  Oblak Anže
  9  Kustec Rudi
  10  Novak Nejc (K)
  11  Stanovnik Lovro
   Jadran Dekani
Priimek in ime
  1  Baruca Miha (V)
  2  Pribac Gregor
  3  Udovič Alen
  4  Starc Vasja
  5  Bertok Patrik
  6  Gerk Mihael (K)
  7  Kučinič Patrick
  8  Radišković Saša
  9  Zyba Dibran
  10  Blatnjak Jure
  11  Rupnik Blaž
  Rezervni igralci
  14  Klemenčič Rok
  15  Miskić Amel
  16  Dolenc Miha
  Rezervni igralci
  12  Benčić Leo (V)
  13  Kreslin Timotej
  14  Ščulac Žan
   TRENER
   Škofja Loka
   Jadran Dekani
   STRELCI
   Škofja Loka
   1:0 5 - Dragojević Stefan (31')
   2:0 10 - Novak Nejc (78') 11m
   Jadran Dekani
   OPOMINJANI
   Škofja Loka
    5 - Dragojević Stefan (68')
   Jadran Dekani
    3 - Udovič Alen (23')
    10 - Blatnjak Jure (68')
    7 - Kučinič Patrick (78')
    14 - Ščulac Žan (89')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka
   Jadran Dekani
   MENJAVE
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  64'     15 - Miskić Amel
       11 - Stanovnik Lovro
  85'     16 - Dolenc Miha
       8 - Oblak Anže
  87'     14 - Klemenčič Rok
       9 - Kustec Rudi
   Jadran Dekani
  Minuta  Igralec
  68'     13 - Kreslin Timotej
       8 - Radišković Saša
  80'     14 - Ščulac Žan
       7 - Kučinič Patrick
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan