align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 4. krog 14.09.14
   TEKMA: Rudar Trbovlje - Brda 0:2 (0:1)
   Kraj: Trbovlje - NK Rudar (umetna trava)    Gledalcev: 90
   Glavni sodnik Lukšič Benjamin
   1. pomočnik: Bukovec Janko
   2. pomočnik: Kos Damjan
   Delegat: Roglič Leopold
   POSTAVI
   Rudar Trbovlje
Priimek in ime
  1  Mujkanović Jasim (V)
  2  Novak Gal
  3  Krasniqi Kevin
  4  Fatimić Amir
  5  Kulašević Amar
  6  Cvitić Pavao
  7  Krajšič Žan
  8  Mlinar Tilen (K)
  9  Đekić Aleksandar
  10  Sotenšek Jan
  11  Fatimić Ramiz
   Brda
Priimek in ime
  1  Drašček Blaž (V)
  2  Petrič Tilen
  3  Ferjančič Miha
  4  Lazar Kris
  5  Drnovšček Andraž (K)
  6  Berlot Alen
  7  Berce Nejc
  8  Torkar Miha
  9  Bizjak Žan
  10  Slokar Luci
  11  Leban Rijavec Jaša
  Rezervni igralci
  13  Dolanc Jan
  14  Merdanović Asim
  Rezervni igralci
  12  Blažič Matija (V)
  14  Simčič Jakob
  15  Dizdarević Alen
  16  Peršič Aljoša
  17  Kravanja Patrik
  18  Pahor Kristjan
   TRENER
   Rudar Trbovlje
   Brda
   STRELCI
   Rudar Trbovlje
   Brda
   0:1 7 - Berce Nejc (31')
   0:2 11 - Leban Rijavec Jaša (87')
   OPOMINJANI
   Rudar Trbovlje
    2 - Novak Gal (17')
    11 - Fatimić Ramiz (36')
    3 - Krasniqi Kevin (51')
    8 - Mlinar Tilen (80')
    5 - Kulašević Amar (85')
   Brda
    3 - Ferjančič Miha (49')
    10 - Slokar Luci (64')
   IZKLJUČENI
   Rudar Trbovlje
    2 - Novak Gal (80')
    3 - Krasniqi Kevin (91')
   Brda
   MENJAVE
   Rudar Trbovlje
  Minuta  Igralec
   Brda
  Minuta  Igralec
  42'     16 - Peršič Aljoša
       7 - Berce Nejc
  85'     14 - Simčič Jakob
       10 - Slokar Luci
  89'     18 - Pahor Kristjan
       11 - Leban Rijavec Jaša
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan