align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 4. krog 14.09.14
   TEKMA: NOGA Britof - Birsa&Matavž Bilje 2:3 (2:3)
   Kraj: Kranj - ŠC Kranj - umetna trava    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Đokić Saša
   1. pomočnik: Ovnik Mihael
   2. pomočnik: Kolenovič Samir
   Delegat: Hafner Marko
   POSTAVI
   NOGA Britof
Priimek in ime
  1  Knavs Klemen (V)
  2  Dedić Ervin
  4  Dimitrov Robert
  5  Jusufović Elvis
  6  Kukavica Benjamin
  7  Ademaj Klodian
  8  Sedlar Mark
  9  Muzaferović Sean
  10  Boldin Tim (K)
  16  Godnič Matic
  20  Tomić Petar
   Birsa&Matavž Bilje
Priimek in ime
  1  Bajc Luka (V)
  2  Kodelja Enej
  3  Umek Klemen (K)
  4  Kunc Domen
  5  Barukčić Klemen
  6  Gregorič Domen
  7  Kavčič Rok
  8  Humar Kevin
  11  Žnideršič Kevin
  13  Cijan Klemen
  19  Silič Anej
  Rezervni igralci
  3  Djaković Dejan
  12  Šupuk Kenan (V)
  13  Puškar Nik
  14  Zavrl Kristjan
  15  Jankovec Jaka
  17  Hudovernik Matic
  Rezervni igralci
  12  Nabergoj Anže (V)
  14  Koblar Jan
  15  Kobal Andraž
  16  Gregorič Rene
  17  Mozetič Vasja
   TRENER
   NOGA Britof
   Birsa&Matavž Bilje
   STRELCI
   NOGA Britof
   1:3 10 - Boldin Tim (30') 11m
   2:3 5 - Jusufović Elvis (40')
   Birsa&Matavž Bilje
   0:1 8 - Sedlar Mark (6') AG
   0:2 13 - Cijan Klemen (21')
   0:3 8 - Sedlar Mark (24') AG
   OPOMINJANI
   NOGA Britof
    7 - Ademaj Klodian (38')
    14 - Zavrl Kristjan (51')
    10 - Boldin Tim (57')
   Birsa&Matavž Bilje
    2 - Kodelja Enej (29')
    4 - Kunc Domen (57')
    13 - Cijan Klemen (87')
    14 - Koblar Jan (88')
   IZKLJUČENI
   NOGA Britof
   Birsa&Matavž Bilje
   MENJAVE
   NOGA Britof
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Zavrl Kristjan
       6 - Kukavica Benjamin
   Birsa&Matavž Bilje
  Minuta  Igralec
  14'     15 - Kobal Andraž
       7 - Kavčič Rok
  48'     16 - Gregorič Rene
       5 - Barukčić Klemen
  58'     14 - Koblar Jan
       11 - Žnideršič Kevin
  83'     17 - Mozetič Vasja
       2 - Kodelja Enej
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
23. krog 09.06.18
Niko Železniki : Zarica Kranj B 1 : 2
Žiri : Visoko 2 : 1
Velesovo : Preddvor 6 : 0
Naklo : JuRentA Bitnje 1 : 1
Britof : Škofja Loka 6 : 2
Royal Sport DLN : Polet 4 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan