align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 4. krog 14.09.14
   TEKMA: Kalcer Radomlje - Slovan 3:5 (2:3)
   Kraj: Radomlje - Športni park Radomlje    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Nolimal Matevž
   1. pomočnik: Momčilović Dragan
   2. pomočnik: Avramovič Bernard
   Delegat: Sedić Suad
   POSTAVI
   Kalcer Radomlje
Priimek in ime
  1  Duščak Nejc (V)
  2  Železnikar Jaka
  3  Skrbinšek Žan
  4  Šuštar Janez
  5  Cerar Matej
  6  Hemetek Matevž
  7  Halili Arber
  8  Cvelfer Domadenik Jan (K)
  9  Djukić Marko
  10  Vidmar Miha
  11  Kern Mark
   Slovan
Priimek in ime
  1  Ćubić Igor (V)
  2  Gjaka Alban
  3  Djinisić Stefan
  4  Kožar Adis
  5  Omeragić Denis
  6  Jurkin Luka
  7  Maliqaj Arbnor
  8  Zajc Jakob
  9  Begović Jan
  10  Miljević Stefan (K)
  11  Rac Tilen
  Rezervni igralci
  13  Štruklec Luka
  14  Dacar Mitja
  15  Arh Anže
  16  Marinko Jernej
  17  Krpič Primož
  20  Perne Rok
  99  Urbanija Žan Tone (V)
  Rezervni igralci
  12  Slijepac Aleksandar (V)
  13  Bašić Jasmin
  14  Peulić Aleksandar
  15  Finžgar Jernej Rudi
  16  Nuhanović Edet
   TRENER
   Kalcer Radomlje
   Slovan
   STRELCI
   Kalcer Radomlje
   1:0 10 - Vidmar Miha (13')
   2:2 10 - Vidmar Miha (37')
   3:5 13 - Štruklec Luka (78')
   Slovan
   1:1 10 - Miljević Stefan (18')
   1:2 10 - Miljević Stefan (21')
   2:3 8 - Zajc Jakob (43')
   2:4 9 - Begović Jan (47')
   2:5 10 - Miljević Stefan (57')
   OPOMINJANI
   Kalcer Radomlje
    8 - Cvelfer Domadenik Jan (81')
   Slovan
    10 - Miljević Stefan (50')
    11 - Rac Tilen (64')
   IZKLJUČENI
   Kalcer Radomlje
   Slovan
   MENJAVE
   Kalcer Radomlje
  Minuta  Igralec
  46'     16 - Marinko Jernej
       2 - Železnikar Jaka
  60'     13 - Štruklec Luka
       6 - Hemetek Matevž
  77'     14 - Dacar Mitja
       10 - Vidmar Miha
   Slovan
  Minuta  Igralec
  80'     15 - Finžgar Jernej Rudi
       11 - Rac Tilen
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan