align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 4. krog 14.09.14
   TEKMA: Ivančna Gorica - Roltek Dob 3:0 (1:0)
   Kraj: Ivančna Gorica - Umetna trava    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Klun Ivan
   1. pomočnik: Knafelc Žiga
   2. pomočnik: Tozan Mateo
   Delegat: Zadravec Franc
   POSTAVI
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  1  Verbič Tomaž (V)
  2  Berus Kristjan
  3  Gavranić Marko
  4  Vintar Jure (K)
  5  Boh Luka
  6  Salčinovič Alen
  7  Piškurič Luka
  8  Mirt Matej
  10  Smrekar Jan
  11  Maschke Jan
  19  Gale Denis
   Roltek Dob
Priimek in ime
  1  Avsec Tadej (V)
  2  Skrbinek Anže
  3  Volčini Gašper (K)
  4  Avbelj Luka
  6  Zagorec David
  7  Jurišič Matej
  10  Krajnik Žan
  14  Škofljanc Gašper
  16  Vasilić Uroš
  19  Lepoglavec Jure
  20  Čebulj Tomaž
  Rezervni igralci
  12  Dremelj Blaž (V)
  13  Zupančič Jan
  14  Marčetič Jurij
  15  Bebar Šabić Emanuel
  Rezervni igralci
  8  Kotnik Matej
  9  Pustotnik Andraž
  11  Keserović Emir
  15  Zupančič Mitja
   TRENER
   Ivančna Gorica
   Roltek Dob
   STRELCI
   Ivančna Gorica
   1:0 6 - Salčinovič Alen (20')
   2:0 10 - Smrekar Jan (74')
   3:0 6 - Salčinovič Alen (90')
   Roltek Dob
   OPOMINJANI
   Ivančna Gorica
    10 - Smrekar Jan (30')
    4 - Vintar Jure (64')
    7 - Piškurič Luka (97')
   Roltek Dob
    20 - Čebulj Tomaž (33')
    9 - Pustotnik Andraž (51')
    16 - Vasilić Uroš (77')
    10 - Krajnik Žan (85')
    15 - Zupančič Mitja (86')
   IZKLJUČENI
   Ivančna Gorica
   Roltek Dob
   MENJAVE
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  88'     14 - Marčetič Jurij
       10 - Smrekar Jan
   Roltek Dob
  Minuta  Igralec
  36'     9 - Pustotnik Andraž
       7 - Jurišič Matej
  56'     15 - Zupančič Mitja
       19 - Lepoglavec Jure
  69'     8 - Kotnik Matej
       14 - Škofljanc Gašper
  80'     11 - Keserović Emir
       16 - Vasilić Uroš
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan