align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 4. krog 14.09.14
   TEKMA: Jesenice-Bled - Šenčur 0:1 (0:0)
   Kraj: Bohinjska Bistrica - Danica    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Nadarevič Jaka
   1. pomočnik: Merčun Aljaž
   2. pomočnik: Birtič Matej
   Delegat: Antolin Rudi
   POSTAVI
   Jesenice-Bled
Priimek in ime
  1  Mencinger Jaka (V)
  4  Huseinbašić Senad
  6  Semanić Ermin
  9  Huseinbašić Samir (K)
  10  Pašić Armin
  13  Basta David
  22  Crnović Arment
  24  Kovač Matej
  26  Lapajne Anže
  42  Kadunc Andrej
  88  Rozman Simon
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Gregorc Jan (V)
  2  Ferlan Rok
  3  Jefimić Boro
  4  Bobnar David
  5  Gorjanec Denis
  6  Sirk Aljoša
  7  Novak Luka
  8  Strašek Rok
  9  Kern Gregor
  11  Vrtač Nik
  20  Tominc Nejc (K)
  Rezervni igralci
  8  Medić Almir
  16  Suljanović Alen
  17  Čop Štefan
  19  Hmeljak Uroš
  Rezervni igralci
  12  Kirov Kire (V)
  13  Hadžirić Anis
  14  Vrtač Tim
  15  Lipar Jan
  16  Bohinc Jan
  17  Rakovec Nik
  18  Apostolovski Črt
   TRENER
   Jesenice-Bled
   Šenčur
   STRELCI
   Jesenice-Bled
   Šenčur
   0:1 20 - Tominc Nejc (65') 11m
   OPOMINJANI
   Jesenice-Bled
    6 - Semanić Ermin (19')
    26 - Lapajne Anže (41')
    10 - Pašić Armin (50')
    13 - Basta David (52')
    4 - Huseinbašić Senad (55')
    9 - Huseinbašić Samir (68')
    8 - Medić Almir (74')
   Šenčur
    5 - Gorjanec Denis (30')
    9 - Kern Gregor (50')
    13 - Hadžirić Anis (90')
   IZKLJUČENI
   Jesenice-Bled
   Šenčur
   MENJAVE
   Jesenice-Bled
  Minuta  Igralec
  33'     17 - Čop Štefan
       22 - Crnović Arment
  57'     8 - Medić Almir
       24 - Kovač Matej
  80'     16 - Suljanović Alen
       8 - Medić Almir
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  61'     14 - Vrtač Tim
       11 - Vrtač Nik
  81'     13 - Hadžirić Anis
       6 - Sirk Aljoša
  89'     17 - Rakovec Nik
       9 - Kern Gregor
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan