align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 4. krog 17.09.14
   TEKMA: Svoboda - Arne Tabor 69 6:1 (3:0)
   Kraj: Ljubljana Vič - ŠP Svoboda Ljubljana    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Sedej Miha
   1. pomočnik: Štokelj Primož
   2. pomočnik: Rudolf Matjaž
   Delegat: Bojovič Miomir
   POSTAVI
   Svoboda
Priimek in ime
  1  Japič Matic (V)
  2  Flerin Žiga
  3  Ikanović Denis
  4  Vaupotič Tilen
  5  Krotko Miha (K)
  6  Nuhanovič Eni
  7  Redžič Emir
  8  Angov Dejan
  9  Judež Klemen
  10  Založnik Anže
  11  Nuhanovič Edi
   Arne Tabor 69
Priimek in ime
  1  Lipovac Tim (V)
  2  Novak Gal
  3  Koren Mark
  4  Zupanc Blaž
  5  Okorn Anže
  6  Vukšinič Gregor
  7  Brankovič David (K)
  8  Boskovič Klemen
  9  Prebil Jaka
  10  Mujakić Edvin
  11  Jukić Anel
  Rezervni igralci
  12  Čefarin David (V)
  13  Bojović Timotej
  14  Parkelj Jernej
  15  Kalar Nakov Luka
  16  Maksimovič Haris
  17  Budimilić Ervin
  Rezervni igralci
  13  Škrbinc Jaka
  14  Erceg Rok
  15  Marenče Jan
  17  Rokavec Nejc
  18  Januš Edvard
  21  Janevski Igor
   TRENER
   Svoboda
   Arne Tabor 69
   STRELCI
   Svoboda
   1:0 11 - Nuhanovič Edi (9')
   2:0 7 - Redžič Emir (36')
   3:0 10 - Založnik Anže (43')
   4:0 9 - Judež Klemen (50')
   5:0 11 - Nuhanovič Edi (57') 11m
   6:1 13 - Bojović Timotej (90')
   Arne Tabor 69
   5:1 8 - Boskovič Klemen (79')
   OPOMINJANI
   Svoboda
    3 - Ikanović Denis (21')
    5 - Krotko Miha (25')
    9 - Judež Klemen (33')
    8 - Angov Dejan (61')
   Arne Tabor 69
    5 - Okorn Anže (12')
    15 - Marenče Jan (86')
   IZKLJUČENI
   Svoboda
   Arne Tabor 69
   MENJAVE
   Svoboda
  Minuta  Igralec
  63'     16 - Maksimovič Haris
       10 - Založnik Anže
  68'     13 - Bojović Timotej
       9 - Judež Klemen
  72'     15 - Kalar Nakov Luka
       3 - Ikanović Denis
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Erceg Rok
       9 - Prebil Jaka
  46'     15 - Marenče Jan
       3 - Koren Mark
  46'     13 - Škrbinc Jaka
       10 - Mujakić Edvin
  72'     18 - Januš Edvard
       2 - Novak Gal
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan