align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 5. krog 21.09.14
   TEKMA: Arne Tabor 69 - Škofja Loka 3:0 (1:0)
   Kraj: Ljubljana-Vižmarje - Maksov gaj    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Pintarič Mark
   1. pomočnik: Ljutić Edis
   2. pomočnik: Manojlović Milan
   Delegat: Pokovec Vinko
   POSTAVI
   Arne Tabor 69
Priimek in ime Rojen
  1  Lipovac Tim (V) 26.06.97
  2  Novak Gal 24.03.97
  3  Koren Mark 05.01.96
  4  Zupanc Blaž 12.05.97
  5  Okorn Anže 06.10.96
  6  Vukšinič Gregor 04.12.97
  7  Brankovič David (K) 13.04.96
  8  Boskovič Klemen 20.01.96
  9  Prebil Jaka 13.09.97
  10  Škrbinc Jaka 12.06.97
  11  Jukić Anel 08.07.96
   Škofja Loka
Priimek in ime Rojen
  1  Jelovčan Jošt (V) 03.07.96
  2  Novak Sergej 12.08.99
  3  Mustafoski Emrah 12.11.97
  4  Mrak Žiga 08.02.98
  5  Dragojević Stefan 16.03.97
  6  Raspet Matevž 02.11.97
  7  Kustec Rudi 27.07.97
  8  Pogačnik Bor 21.03.96
  9  Prosen Žiga 12.05.97
  10  Novak Nejc (K) 08.03.96
  11  Oblak Anže 14.12.96
  Rezervni igralci
  12  Kanurić Dževad (V) 04.02.96
  13  Mujakić Edvin 13.03.97
  14  Erceg Rok 15.01.98
  15  Marenče Jan 12.10.96
  16  Janevski Igor 17.08.96
  17  Mikić Sašo 09.08.97
  18  Januš Edvard 16.09.97
  Rezervni igralci
  13  Košir Blaž 03.11.98
  14  Klemenčič Rok 25.11.97
   TRENER
   Arne Tabor 69
   Škofja Loka
   STRELCI
   Arne Tabor 69
   1:0 6 - Vukšinič Gregor (40')
   2:0 11 - Jukić Anel (59')
   3:0 8 - Boskovič Klemen (92')
   Škofja Loka
   OPOMINJANI
   Arne Tabor 69
    13 - Mujakić Edvin (68')
   Škofja Loka
    4 - Mrak Žiga (55')
    13 - Košir Blaž (85')
   IZKLJUČENI
   Arne Tabor 69
   Škofja Loka
   MENJAVE
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  63'     13 - Mujakić Edvin
       3 - Koren Mark
  73'     17 - Mikić Sašo
       10 - Škrbinc Jaka
  80'     15 - Marenče Jan
       9 - Prebil Jaka
  86'     16 - Janevski Igor
       2 - Novak Gal
  87'     18 - Januš Edvard
       11 - Jukić Anel
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  72'     13 - Košir Blaž
       9 - Prosen Žiga
  77'     14 - Klemenčič Rok
       2 - Novak Sergej
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan