align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 5. krog 21.09.14
   TEKMA: Arne Tabor 69 - Škofja Loka 3:0 (1:0)
   Kraj: Ljubljana-Vižmarje - Maksov gaj    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Pintarič Mark
   1. pomočnik: Ljutić Edis
   2. pomočnik: Manojlović Milan
   Delegat: Pokovec Vinko
   POSTAVI
   Arne Tabor 69
Priimek in ime
  1  Lipovac Tim (V)
  2  Novak Gal
  3  Koren Mark
  4  Zupanc Blaž
  5  Okorn Anže
  6  Vukšinič Gregor
  7  Brankovič David (K)
  8  Boskovič Klemen
  9  Prebil Jaka
  10  Škrbinc Jaka
  11  Jukić Anel
   Škofja Loka
Priimek in ime
  1  Jelovčan Jošt (V)
  2  Novak Sergej
  3  Mustafoski Emrah
  4  Mrak Žiga
  5  Dragojević Stefan
  6  Raspet Matevž
  7  Kustec Rudi
  8  Pogačnik Bor
  9  Prosen Žiga
  10  Novak Nejc (K)
  11  Oblak Anže
  Rezervni igralci
  12  Kanurić Dževad (V)
  13  Mujakić Edvin
  14  Erceg Rok
  15  Marenče Jan
  16  Janevski Igor
  17  Mikić Sašo
  18  Januš Edvard
  Rezervni igralci
  13  Košir Blaž
  14  Klemenčič Rok
   TRENER
   Arne Tabor 69
   Škofja Loka
   STRELCI
   Arne Tabor 69
   1:0 6 - Vukšinič Gregor (40')
   2:0 11 - Jukić Anel (59')
   3:0 8 - Boskovič Klemen (92')
   Škofja Loka
   OPOMINJANI
   Arne Tabor 69
    13 - Mujakić Edvin (68')
   Škofja Loka
    4 - Mrak Žiga (55')
    13 - Košir Blaž (85')
   IZKLJUČENI
   Arne Tabor 69
   Škofja Loka
   MENJAVE
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  63'     13 - Mujakić Edvin
       3 - Koren Mark
  73'     17 - Mikić Sašo
       10 - Škrbinc Jaka
  80'     15 - Marenče Jan
       9 - Prebil Jaka
  86'     16 - Janevski Igor
       2 - Novak Gal
  87'     18 - Januš Edvard
       11 - Jukić Anel
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  72'     13 - Košir Blaž
       9 - Prosen Žiga
  77'     14 - Klemenčič Rok
       2 - Novak Sergej
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan