align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 5. krog 21.09.14
   TEKMA: Šenčur - Svoboda 1:0 (0:0)
   Kraj: Šenčur - ŠP Šenčur    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Boncelj Jure
   1. pomočnik: Tumo Tibor
   2. pomočnik: Lah Kristian
   Delegat: Eljon Cvetko
   POSTAVI
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Gregorc Jan (V)
  2  Ferlan Rok
  3  Jefimić Boro
  4  Bobnar David
  5  Gorjanec Denis
  6  Sirk Aljoša
  7  Novak Luka
  8  Strašek Rok
  9  Kern Gregor
  10  Tominc Nejc (K)
  11  Vrtač Nik
   Svoboda
Priimek in ime
  1  Japič Matic (V)
  2  Flerin Žiga
  3  Ikanović Denis
  4  Vaupotič Tilen
  5  Krotko Miha (K)
  6  Nuhanovič Eni
  7  Redžič Emir
  8  Angov Dejan
  9  Bojović Timotej
  10  Založnik Anže
  11  Nuhanovič Edi
  Rezervni igralci
  12  Kirov Kire (V)
  13  Hadžirić Anis
  14  Zupančič Jure
  15  Bohinc Jan
  16  Vrtač Tim
  17  Gašperlin Rok
  Rezervni igralci
  12  Čefarin David (V)
  13  Krupljanin Danijel
  14  Parkelj Jernej
  15  Maksimovič Haris
  16  Kekić Teo
   TRENER
   Šenčur
   Svoboda
   STRELCI
   Šenčur
    14 - Zupančič Jure (69') 11m
   Svoboda
   OPOMINJANI
   Šenčur
    5 - Gorjanec Denis (31')
   Svoboda
    10 - Založnik Anže (26')
    7 - Redžič Emir (38')
    2 - Flerin Žiga (50')
    16 - Kekić Teo (69')
   IZKLJUČENI
   Šenčur
   Svoboda
    7 - Redžič Emir (67')
   MENJAVE
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  46'     17 - Gašperlin Rok
       4 - Bobnar David
  56'     14 - Zupančič Jure
       11 - Vrtač Nik
  70'     16 - Vrtač Tim
       2 - Ferlan Rok
  80'     13 - Hadžirić Anis
       9 - Kern Gregor
  87'     15 - Bohinc Jan
       3 - Jefimić Boro
   Svoboda
  Minuta  Igralec
  56'     13 - Krupljanin Danijel
       9 - Bojović Timotej
  76'     14 - Parkelj Jernej
       10 - Založnik Anže
  82'     16 - Kekić Teo
       11 - Nuhanovič Edi
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan