align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 5. krog 21.09.14
   TEKMA: Šenčur - Svoboda 1:0 (0:0)
   Kraj: Šenčur - ŠP Šenčur    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Boncelj Jure
   1. pomočnik: Tumo Tibor
   2. pomočnik: Lah Kristian
   Delegat: Eljon Cvetko
   POSTAVI
   Šenčur
Priimek in ime Rojen
  1  Gregorc Jan (V) 31.01.97
  2  Ferlan Rok 26.07.97
  3  Jefimić Boro 20.08.97
  4  Bobnar David 01.08.97
  5  Gorjanec Denis 04.01.96
  6  Sirk Aljoša 10.11.97
  7  Novak Luka 08.03.96
  8  Strašek Rok 19.07.96
  9  Kern Gregor 30.08.97
  10  Tominc Nejc (K) 08.03.97
  11  Vrtač Nik 09.11.97
   Svoboda
Priimek in ime Rojen
  1  Japič Matic (V) 30.03.97
  2  Flerin Žiga 17.06.96
  3  Ikanović Denis 10.09.97
  4  Vaupotič Tilen 10.08.97
  5  Krotko Miha (K) 26.01.96
  6  Nuhanovič Eni 12.02.96
  7  Redžič Emir 23.12.96
  8  Angov Dejan 21.12.97
  9  Bojović Timotej 26.07.96
  10  Založnik Anže 06.09.96
  11  Nuhanovič Edi 12.02.96
  Rezervni igralci
  12  Kirov Kire (V) 18.06.97
  13  Hadžirić Anis 10.06.97
  14  Zupančič Jure 14.09.96
  15  Bohinc Jan 28.01.97
  16  Vrtač Tim 24.07.96
  17  Gašperlin Rok 13.02.96
  Rezervni igralci
  12  Čefarin David (V) 28.09.96
  13  Krupljanin Danijel 25.09.96
  14  Parkelj Jernej 26.09.97
  15  Maksimovič Haris 16.10.97
  16  Kekić Teo 10.01.97
   TRENER
   Šenčur
   Svoboda
   STRELCI
   Šenčur
    14 - Zupančič Jure (69') 11m
   Svoboda
   OPOMINJANI
   Šenčur
    5 - Gorjanec Denis (31')
   Svoboda
    10 - Založnik Anže (26')
    7 - Redžič Emir (38')
    2 - Flerin Žiga (50')
    16 - Kekić Teo (69')
   IZKLJUČENI
   Šenčur
   Svoboda
    7 - Redžič Emir (67')
   MENJAVE
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  46'     17 - Gašperlin Rok
       4 - Bobnar David
  56'     14 - Zupančič Jure
       11 - Vrtač Nik
  70'     16 - Vrtač Tim
       2 - Ferlan Rok
  80'     13 - Hadžirić Anis
       9 - Kern Gregor
  87'     15 - Bohinc Jan
       3 - Jefimić Boro
   Svoboda
  Minuta  Igralec
  56'     13 - Krupljanin Danijel
       9 - Bojović Timotej
  76'     14 - Parkelj Jernej
       10 - Založnik Anže
  82'     16 - Kekić Teo
       11 - Nuhanovič Edi
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan