align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 5. krog 20.09.14
   TEKMA: Roltek Dob - Jesenice-Bled 1:3 (1:2)
   Kraj: Dob pri Domžalah - Športni park Dob    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Klančar Jaka
   1. pomočnik: Klančar Miha
   2. pomočnik: Macedoni Luka
   Delegat: Narobe Jakob
   POSTAVI
   Roltek Dob
Priimek in ime
  2  Skrbinek Anže
  3  Volčini Gašper (K)
  4  Avbelj Luka
  6  Zagorec David
  7  Jurišič Matej
  10  Krajnik Žan
  15  Zupančič Mitja
  16  Vasilić Uroš
  19  Lepoglavec Jure
  20  Čebulj Tomaž
  21  Avsec Tadej (V)
   Jesenice-Bled
Priimek in ime
  1  Mencinger Jaka (V)
  4  Huseinbašić Senad (K)
  6  Semanić Ermin
  8  Medić Almir
  9  Huseinbašić Samir
  10  Pašić Armin
  13  Basta David
  17  Čop Štefan
  20  Dragosavac Marko
  24  Kovač Matej
  42  Kadunc Andrej
  Rezervni igralci
  8  Kotnik Matej
  9  Pustotnik Andraž
  11  Keserović Emir
  14  Škofljanc Gašper
  Rezervni igralci
  7  Ševo Daniel
  16  Suljanović Alen
  26  Lapajne Anže
   TRENER
   Roltek Dob
   Jesenice-Bled
   STRELCI
   Roltek Dob
   1:1 19 - Lepoglavec Jure (35')
   Jesenice-Bled
   0:1 42 - Kadunc Andrej (25')
   1:2 9 - Huseinbašić Samir (38')
   1:3 10 - Pašić Armin (62')
   OPOMINJANI
   Roltek Dob
    7 - Jurišič Matej (31')
    4 - Avbelj Luka (34')
    10 - Krajnik Žan (83')
   Jesenice-Bled
    8 - Medić Almir (20')
    7 - Ševo Daniel (26')
    17 - Čop Štefan (51')
    26 - Lapajne Anže (55')
    4 - Huseinbašić Senad (73')
    20 - Dragosavac Marko (85')
   IZKLJUČENI
   Roltek Dob
   Jesenice-Bled
    17 - Čop Štefan (68')
   MENJAVE
   Roltek Dob
  Minuta  Igralec
  52'     14 - Škofljanc Gašper
       15 - Zupančič Mitja
  60'     9 - Pustotnik Andraž
       19 - Lepoglavec Jure
  65'     8 - Kotnik Matej
       2 - Skrbinek Anže
  81'     11 - Keserović Emir
       7 - Jurišič Matej
   Jesenice-Bled
  Minuta  Igralec
  46'     7 - Ševo Daniel
       8 - Medić Almir
  50'     26 - Lapajne Anže
       24 - Kovač Matej
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
23. krog 09.06.18
Niko Železniki : Zarica Kranj B 1 : 2
Žiri : Visoko 2 : 1
Velesovo : Preddvor 6 : 0
Naklo : JuRentA Bitnje 1 : 1
Britof : Škofja Loka 6 : 2
Royal Sport DLN : Polet 4 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan