align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SML - zahod 2014/15
  Zapisnik: 5. krog 21.09.14
   TEKMA: Slovan - Ivančna Gorica 1:3 (0:0)
   Kraj: Ljubljana - Kodeljevo - Pomožno igrišče    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Štrajhar Primož
   1. pomočnik: Renko David
   2. pomočnik: Kolenko Miha
   Delegat: Trope Bogdan
   POSTAVI
   Slovan
Priimek in ime
  1  Ćubić Igor (V)
  2  Gjaka Alban
  3  Djinisič Mihael
  4  Kožar Adis
  5  Omeragić Denis
  6  Jurkin Luka
  7  Rac Tilen
  8  Maliqaj Arbnor
  9  Ferk Tadej
  10  Miljević Stefan (K)
  11  Begović Jan
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  1  Verbič Tomaž (V)
  2  Berus Kristjan
  3  Gavranić Marko
  4  Vintar Jure (K)
  5  Boh Luka
  6  Salčinovič Alen
  7  Marčetič Jurij
  8  Mirt Matej
  9  Piškurič Luka
  10  Smrekar Jan
  11  Maschke Jan
  Rezervni igralci
  12  Slijepac Aleksandar (V)
  13  Bašić Jasmin
  14  Nuhanović Edet
  15  Popadič Marko
  16  Bukovec Žan
  17  Zajc Jakob
  18  Finžgar Jernej Rudi
  Rezervni igralci
  12  Dremelj Blaž (V)
  13  Bebar Šabić Emanuel
  14  Zupančič Jan
   TRENER
   Slovan
   Ivančna Gorica
   STRELCI
   Slovan
   1:0 9 - Ferk Tadej (46')
   Ivančna Gorica
   1:1 4 - Vintar Jure (57')
   1:2 3 - Gavranić Marko (63')
   1:3 6 - Salčinovič Alen (84')
   OPOMINJANI
   Slovan
    10 - Miljević Stefan (22')
    8 - Maliqaj Arbnor (50')
    7 - Rac Tilen (60')
    5 - Omeragić Denis (70')
   Ivančna Gorica
    9 - Piškurič Luka (85')
    4 - Vintar Jure (91')
   IZKLJUČENI
   Slovan
    10 - Miljević Stefan (91')
   Ivančna Gorica
   MENJAVE
   Slovan
  Minuta  Igralec
  46'     17 - Zajc Jakob
       11 - Begović Jan
  64'     16 - Bukovec Žan
       7 - Rac Tilen
  77'     18 - Finžgar Jernej Rudi
       3 - Djinisič Mihael
  86'     15 - Popadič Marko
       4 - Kožar Adis
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  89'     14 - Zupančič Jan
       7 - Marčetič Jurij
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan